EQUALIZED – Truant z nowym cyklem imprez

Eventpromo
equalized

Końcówka listopada będzie owocnym okresem dla fanów rave'u. Już 22 i 23 listopada w dwóch polskich miastach rozpocznie się cykl imprez pod nazwą EQUALIZED. To pierwszy autorski cykl polskiego muzyka Truant'a. Sprawdźcie, kto zagra!

EQUALIZED, czyli równowaga

Tematem przewodnim cyklu, jest cytat słynnego amerykańskiego DJ Jeffa Mills’a:

This music isn’t for followers , its for innovators , its truly the music of the future , it has no boundaries, no structures, and it can go as fast as time goes.

To nie jest muzyka dla naśladowców, to jest muzyka dla innowatorów, muzyka prawdziwej przyszłości. Bez granic, bez kształtów, może rozwijać się wraz z upływem czasu.

Czego zatem możemy spodziewać się po EQUALIZED? Na pewno ciekawych i eksperymentalnych dźwięków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EQUALIZED – dwie imprezy, dwa miasta

Cykl EQUALIZED to seria wybuchowych imprez, nawiązujących do korzeni rave’u. To zarazem pierwszy autorski projekt Truant’a, który na swój debiut wybrał dwa polskie miasta: Wrocław i Warszawę. Wydarzenia odbywać się będą w Polsce oraz za granicą. Projekt może zatem łączyć fanów rave’u na całym świecie.

Na pierwszy ogień Truant wybrał sobie wrocławski klub Ciało oraz warszawskie Luzztro. Gdzie dalej przeniesie się cykl, niestety nie wiemy. Truant zdradził jednak, iż planuje odwiedzić także Poznań.

EQUALIZED – line-up

Cykl rozpocznie się 22 listopada we wrocławskim klubie Ciało, a line-up wygląda następująco:

Private Press (REKIDS)

Slope Unit (Totentanz Recordings)

Tasman (Structure)

Truant (EQUALIZED)

 

EQUALIZED będzie kontynuowany w warszawskim klubie Luzztro dzień później, 23 listopada. Podczas tej imprezy zagrają:

SIENN (DUEL)

SASA FIERCE (Totentanz Recordings)

TASMAN (Structure)

TRUANT (EQUALIZED)

EQUALIZED – gwiazdy cyklu

Czyli czego nie możecie pominąć podczas tego wydarzenia.

Private Press

Duet dwóch chłopaków, którzy od 2017 roku rozkręcają nie tylko Polską scenę techno, ale też mają swoich fanów za granicą. Ich twórczość została doceniona przez Radioslave czy Avalon Emerson. Ostatnio duet otrzymał od chłopaków z BICEP’u propozycję zrobienia remiksu na ich najnowszą epkę Feel my bicep. Muzycy wystąpili też na tegorocznym Boiler Room w Krakowie, a w najbliższym czasie będziemy mogli ich usłyszeć na urodzinach Smolnej, 8 listopada w Warszawie. Tych chłopaków nie można pominąć!

TRUANT

Truant, a inaczej Patryk Szulc, rezydent klubu Luzztro, Nowa Jerozolima oraz Smolnej. Występował z takimi artystami jak Chris Liebing, Sascha Breamer, Vitalic, Brodinski, Blawan, Sam Paganini czy Joris Voorn. Jego specjalnością są długie, wręcz kilkugodzinne sety, trwające do wczesnych, porannych godzin. Patryk zagra również podczas tegorocznych urodzin Smolnej, zaraz obok BICEP’u, Mall Graba czy wcześniej wspomnianych chłopaków z Private Press.

Cykl EQUALIZED – bilety na imprezy

Bilety na imprezy z cyklu EQUALIZED będzie można kupić przed wejściem:

Ciało, Wrocław:

25 PLN / po 05:00 am 10 PLN

start o 23:00

Luzztro, Warszawa:

30 PLN

start o 24:00

Muzyka klubowa - bilety

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →