Epic Cruise zaprasza na epicki rejs w rytmie Melodic House. Dwupokładowy Galeon Dragon czeka!

Fot. Epic Cruise
Eventpromo
Epic Cruise 2

Na dobre wkroczyliśmy w sezon imprez na otwartym morzu. Odbywające się od wielu lat i w tym roku mają swoich zwolenników. Jedną z nich jest ta zorganizowana przez ekipę Epic Cruise. To już ich druga edycja w stylu Boat Party.

Kiedy rok szkolny dobiegnie końca, dzień później będzie mieć miejsce wydarzenie godne najlepszego pożegnania. Już dwudziestego piątego czerwca ekipa Epic Cruise zaprasza na kolejny epicki rejs w rytmie Melodic House. Niezapomniane 6 godzin przy muzyce uznanych na polskiej scenie DJ-ów oraz pasażerski statek stylizowany na XVII- wieczny galeon są w stanie okiełznać najbardziej oporne szczury lądowe. Jeśli znacie (trudno, żeby nie znać) Cocolino, Sincz, GiGi, Mia Twin, wiecie, o czym mowa.

Epic Cruise. Selekcja rzecz święta

Wyznaczoną trasę Gdynia – Hel – Gdańsk – Gdynia nie będą mogli jednak pokonać wszyscy chętni, bowiem organizatorzy przygotowali kilkuetapową selekcję weryfikacji potencjalnych uczestników imprezy. Bilety kupić można tylko po otrzymaniu unikatowego kodu po wcześniejszym wysłaniu wiadomości prywatnej, o czym czytamy w postach załączonych na wydarzeniu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piraci i Piratki, Imprezowicze i Imprezowiczki – przed Wami statek DRAGON, czyli pływająca impreza! – dwa razy więcej miejsca, ponad 200 uczestników, najwyższej klasy nagłośnienie i oprawa – zabierzemy Was na taki balet, którego morze jeszcze nie widziało! UWAGA! Dzisiaj (06.06) wjeżdża ostatnia – trzecia pula biletów, w której jest tylko 30 kodów – 299 zł za bilet. Po kody piszcie wiadomość prywatną

Epic Cruise
Fot. Epic Cruise

Świetnie przyjęta pierwsza edycja nie pozostawiła wątpliwości co do kontynuacji projektu, stąd wydarzenie Epic Cruise Episode 2. Pogoda rozpieszcza z dnia na dzień, więc nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania odnośnie wydarzenia i obowiązujących zasad, proponujemy odwiedzić stronę – https://epiccruise.pl/.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →