Wygraj winyl Epi Centrum – 'Raw’ KONKURS

Konkurs

W konkursie organizowanym przez Muno.pl możecie zdobyć jeden z pięciu winyli z najnowszą EP-ką Jurka Przeździeckiego, nagraną pod pseudonimem Epi Centrum.

Jerzy Przeździecki, oprócz nagrywania pod własnym nazwiskiem, współtworzy lub współtworzył projekty m.in. Bigwigs, Zenglodon oraz solowe Mass Turbo i Epi Centrum. Właśnie w ramach tego ostatniego przygotował EP-kę „Raw„, wydaną na należącej do Damona Wilda wytwórni Synewave. Oprócz wspomnianego amerykańskiego weterana, label ten wydawał płyty Monoloca, Functiona, Heiko Lauxa czy Truss.
Licząca się na świecie wytwórnia i nazwisko Przeździecki to gwarancja naprawdę dobrego materiału, ale co w konkretach znajdziemy na płycie? CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

KONKURS

Mamy dla Was 5 płyt winylowych z EP-ką Epi Centrum – „Raw”, na której oprócz oryginału znalazły się remiksy Functiona oraz Audio Injection (aka Truncate).  Jak je zdobyć? Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB na początku artykułu) i odpowiesz na pytanie:
Jak nazywa się projekt, który Jurek Przeździecki tworzy z Jackiem Sienkiewiczem?
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko, login na muno.pl oraz adres pocztowy. Rozwiązanie konkursu nastąpi 13 czerwca o godzinie 15:00.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →