Envee wydaje album „Recipes”

News

Envee to jeden z bardziej znanych i cenionych polskich producentów. Muzyk, dj, współzałożyciel legendarnego kolektywu dj’skiego Niewinni Czarodzieje. 9 maja 2008 ukazał się jego dwupłytowy album „Recipes”.

Nagrania, remixy i działalność twórcza Envee’go zostały docenione przez polskich artystów oraz zagraniczne wytwórnie płytowe m.in. Compost Records, Sonar Kollectiv, Playground.

W 2003 nakładem wytwórni Kayax ukazał się debiutancki krążek Envee’go pt.”Envee i Niewinni Czarodzieje”. Był to przełomowy album na polskiej scenie muzycznej, całkowicie nowatorski brzmieniowo i stylistycznie.
Envee nawiązał także współprace z licznym polskimi artystami jak FISZ, Maria Peszek, Smolik, Tworzywo Sztuczne. Envee jest także autorem kilkudziesięciu remixów dla polskich i zagranicznych Artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na dwupłytowym albumie „Recipes”, który ukazał się 9 maja 2008 roku usłyszymy remixy takich utworów jak: Sistars „Inspirations“, Maria Peszek „Moje Miasto“, Novika „Finally“, Smolik „U-missing“, Pinnawella „Several Times“, Koop „I see a different You“, SLOPE „Find our love“, S.U.M.O „Lovebeat“ .

Album „Recipes“ to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji wydawniczych tego roku, będąca dowodem na to, że mamy na polskim rynku muzycznym producenta światowego formatu.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →