ENTER. rusza w świat

News

Po sezonie na Ibizie, ENTER. Richiego Hawtina dobiegł końca. By fani nie musieli czekać zbyt długo Richie ogłosił kontynuację projektu w zimowych miesiącach. Znamy daty!

Trzeci sezon ENTER. na Ibizie dobiegł końca, ale Richie po wakacyjnym okresie nie zwalnia tempa. Po 14 tygodniach imprez z wielkim rozmachem, po występach ponad 65 artystów m.in. takich jak: Sven Väth, Luciano,  Nina Kraviz czy Chris Liebing ENTER. ogłasza międzynarodowe Tournee.
31.10 / 01.11
ENTER.LA – Escape from Wonderland: All Hallows’ Eve (Ameryka Północna)
Wystąpią: Richie Hawtin, Apollonia, Art Department, Damian Lazarus, DJ Tennis, Hot Since 82, Loco Dice, Jon Gaiser, Matador, MK, Recondite, Tale Of Us, The Martinez Brothers i inni!
08.11
ENTER.CREAMFIELDS BUENOS AIRES (Argentyna)
Wystąpią: Richie Hawtin, Barem, Gaiser, Paco Osuna, Pan-Pot, Tale Of Us i inni!
22.11
ENTER.MANCHESTER (Warehouse Project, Wielka Brytania)
Wystąpią: Richie Hawtin, Fabio Florido, Jon Gaiser, Matthew Hawtin, Miles Whittaker, Recondite and TM404 


Tale of Us podczas jednej z imprez ENTER.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ENTER. na Ibizie pojawiło się w 2012 roku, wprowadzając wielu artystów po raz pierwszy na imprezową wyspę (Petar Dundov, Voices From The Lake czy Deepchord). Richie zadbał o kilka innowacji, organizował sety b2b między djami którzy do tej pory nie występowali razem oraz udostępniał stream wideo na żywo z imprez. Zapisy najciekawszych chwil z ENTER. możecie zobaczyć tutaj.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →