Debiutancki album Emiki dla Ninja Tune

News

Jej muzyką zachwycali się m.in. Mary Anne Hobbs czy też Thom Yorke z Radiohead, a o jej produkcjach rozpisywały się w superlatywach najważniejsze media od RA, aż po The Guardian. Teraz Emika przygotowała dla wszystkich swoich fanów debiutancki album dla wytwórni Ninja Tune!

Z pochodzenia Emika jest Czeszką, jednak obecnie na stałe mieszka w Londynie. Współpracę z wytwórnią Ninja Tune artystka rozpoczęła od stażu, a dopiero w późniejszym czasie, pochłonięta w pełni muzyką techno i dubstep, spróbowała swoich sił jako producent.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jej pierwsze dwa single dla legendarnego brytyjskiego labelu spotkały się z bardzo dobrymi recenzjami, trafiając przede wszystkim do tych, dla których konserwatywna odmiana dubstepu była zbyt ciężka i mroczna. Oprócz oryginalnych wersji utworów na wydawnictwach znalazły się również remixy w wykonaniu Scuby, Kryptic Minds oraz Marcela Dettmanna. Emika to także znakomita wokalista, co udowodniła zarówno we wsłasnych produkcjach jak również w numerze „I Mean” nagranym wraz z Paule Frickem na początku tego roku.

W październiku ma się ukazać debiutancki album Emiki dla Ninja Tune zatytułowany po porstu „Emika”. Na płycie oprócz premierowych produkcji znajdziemy również dobrze już znane utwory artystki jak: „Drop the Other”, „Count Backwards” czy też „Double Edge”.

Płytę poprzedza singiel „Pretend”, który możecie już teraz pobrać za darmo z oficjalnej strony artyski.

Emika – Emika [Ninja Tune]

Data wydania: 03.10.2011

Tracklista:
01. 3 Hours
02. Common Exchange
03. Professional Loving
04. Be My Guest
05. Count Backwards
06. Double Edge
07. Pretend
08. The Long Goodbye
09. FM Attention
10. Drop the Other
11. Come and Catch Me
12. Credit Theme


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →