Ellen Allien powraca z nowym singlem. Płyta w drodze

News

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo otrzymamy jeden z najciekawszych albumów tego roku. Ellen Allien zapowiedziała nowe LP. Singiel zapowiadający płytę brzmi świetnie!

Ellen Allien – ikona elektroniki w doskonałej formie

Oj rozpieszcza nas przez ostatnie lata Ellen Allien. Choć jej ostatni album – Alientronic, premierę miał zaledwie rok temu, to jeszcze nie zdążyłem się nim do końca nacieszyć. Płyta, ósma w karierze berlińskiej artystki,  jest wybitna, a pochodzące z niej kompozycje jeszcze nie raz usłyszycie na parkietach klubów.

LP, na którym znajdziemy takie techno-szlagiery jak Love Distortion, MDMA czy Bowie in Harmony było ważnym momentem w karierze 53-letniej Niemki, przede wszystkim ze względu na drobną zmianę w obrębie stylistyki tworzonych przez nią kawałków. Po okresie romansu z electro-house’owymi rytmami, znanymi chociażby z wydanego w 2017 roku albumu Nost, Ellen powróciła do swoich muzycznych korzeni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ellen Allien – Love Distortion

Allientronic było płytą cięższą, mroczniejszą i bardziej agresywną. O tym, że tego typu rytmy grają w głowie ikony elektroniki, utwierdzić mogliśmy się na wydanej kilka miesięcy później EPce – La Música es Dios

Ellen Allien – La Musica Es Dios

Ellen Allien – nowa płyta i singiel ją promujący

Dziś do sieci trafił pierwszy singiel z nadchodzącego albumu niemieckiej producentki. LP zatytułowane jest AURAA i ukaże się 12 czerwca nakładem oficyny muzycznej Ellen AllienBPitch Control.

Wraz z informacją o nowej płycie, do sieci trafił singiel promujący wydawnictwo. I trzeba przyznać, że brzmi on doskonale! Przekonajcie się sami.

Ellen Allien – True RomanticsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →