ElektroPiknik już wkrótce w Iskrze Pole Mokotowskie

Eventpromo

ElektroPiknik to kolejna inicjatywa Iskry Pole Mokotowskie. Warszawska miejscówka, specjalnie dla amatorów elektronicznych brzmień, pod każdą postacią kontynuuje swój znakomicie przyjęty cykl - najbliższa edycja już 5 września.

ElektroPiknik – nowa odsłona elektroniki w warszawskiej Iskrze

ElektroPiknik to specyficzne spotkanie z brzmieniem elektroniki. Na miłośników klubowych rytmów czekają DJ sety na żywo oraz pożądana atmosfera towarzyskiego rozluźnienia. Relaks i muzyka idą w parze, toteż na ElektroPikniku bez wątpienia zregenerujecie swoje siły. Iskra Pole Mokotowskie słynie z takich wydarzeń: nieoczywistych i obiecujących. A czego dokładnie można spodziewać się na nadchodzącym wielkimi krokami ElektroPikniku? Czeka na Was zielona strefa chillu, oprawa gastronomiczna oraz starannie wyselekcjonowana elektronika. Iskra Pole Mokotowskie gwarantuje, że ten cykl eventów zostanie w Waszej pamięci na długo.

Iskra Pole Mokotowskie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Iskra Pole Mokotowskie Elektropiknik

ElektroPiknik po raz trzeci – kto zagra?

Iskra Pole Mokotowskie podczas trzeciej odsłony elektronicznego spotkania serwuje nam stałych wyjadaczy muzycznej sceny. O miłe dla ucha dźwięki zadbają tym razem NuCasa, Seb Skalski oraz AGIM.

AGIM – Seprentation

ElektroPiknik w Iskrze Pole Mokotowskie – 5 września

ElektroPiknik startuje już 5 września o godzinie 20.00 w Iskrze Pole Mokotowskie. Wejście – 20 zł. Lista Fb wstęp free w godzinach 20.00 – 22.00. Zajrzyjcie tam koniecznie!

Elektropiknik Iskra Pole Mokotowskie


ISKRA Pole Mokotowskie promuje akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie eventy w Iskra Pole Mokotowskie odbywają się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Organizatorzy wydarzeń popierają inicjatywę #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON. Projekt ma na celu zwrócić uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wydarzeń takich jak koncerty czy imprezy, zarówno przez uczestników, jak i organizatorów. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.

Kub Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →