Naznaczyć elektronikę jako prawdziwą formę sztuki. W rolach głównych Fabric London i Coliseum Theatre

Fot. Getty Images
News
Fabric, Londyn, opera, Coliseum

Zasłużony dla brytyjskiej sceny klubowej Fabric London na początku marca zorganizuje cztery koncerty na żywo w angielskiej operze narodowej. "To idealny czas i miejsce dla innych artystycznych ekspresji z naszym udziałem" - mówi dyrektor kreatywny klubu. Kto wystąpi 9 marca w jednym z najważniejszych obok Royal Opera House budynków operowych w Londynie? 

Muzyka elektroniczna w operze? Czemu nie! Temat, który od miesięcy czekał na ogłoszenie, chwilę temu ujrzał światło dzienne. Pierwsza taka współpraca między londyńskim klubem a angielską operą narodową to poniekąd kolejny kamyczek do ogródka tych, którzy kluby muzyczne wciąż uważają za piąte koło u wozu branży kulturalnej. Nazwane Fabric At The Opera wydarzenie „przekroczy granice doświadczeń dźwiękowych”, potwierdzając wysoką reputację Londynu jako światowego lidera w dziedzinie innowacji kulturalnych i kreatywnych.

Fabric, Londyn, opera, Coliseum
Fot. Coliseum Theatre

Fabric łączy siły z londyńskim Coliseum

Tej siły już nie powstrzymacie – mogą powiedzieć włodarze Fabric. Pomysł zrodzony paręnaście miesięcy temu, czekający na odpowiedni moment, został dowieziony do mety pod postacią jednego z najbardziej spektakularnych projektów w historii klubu. Cztery koncerty na żywo autorstwa Franka Wiedemanna (połowa Âme), Rival Consoles, LCY i Josha Caffé będą kolejnym po całodniowych imprezach „w domu” wydarzeniem podnoszącym muzykę elektroniczną do rangi prawdziwej formy sztuki. Tak o współpracy z Coliseum Theatre mówi dyrektor kreatywny Fabric, Jorge Nieto:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaprezentowania tak przełomowego show w londyńskim Coliseum. To szansa, aby wyjść poza nasz dom na Charterhouse Street i zrobić miejsce dla innych artystycznych ekspresji, pięknych przestrzeni i zaprzyjaźnionych instytucji, które naznaczą muzykę elektroniczną jako prawdziwą formę sztuki. To będzie początek długoterminowej współpracy, której celem jest połączenie różnych form wyrazu artystycznego w unikalnych przestrzeniach i pokazanie muzyki elektronicznej nowej publiczności.

Naznaczyć elektronikę jako prawdziwą formę sztuki. W rolach głównych Fabric London i Coliseum Theatre

Fabric At The Opera odbędzie się w środę 9 marca w godzinach 19:00-23:00. Wizyta londyńczyków w zainaugurowanym 24 grudnia 1904 roku budynku będzie wyjątkowa także pod względem samych występów. Swój sceniczny debiut zaliczy nieszablonowa LCY (L U C Y), a występ Caffé (rezydenta Fabric) wspierany będzie przez tancerzy Vogue. Wydarzenie scali artystów z historią i dziedzictwem angielskiej opery narodowej, włączając się przy okazji w kampanię „Let’s Do London„, łączącą londyńskie sektory kreatywne. Bilety znajdziecie pod tym linkiem. Enjoy!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →