Elektroniczny Szczecin powraca z lokalną kompilacją! POBIERZ

431
News
Elektroniczny Szczecin powraca z lokalną kompilacją! POBIERZ

Po 3 latach przerwy ponownie udało się zebrać szczecińskie środowisko w jednym miejscu. Wszystko po to, by stworzyć kolejną lokalną kompilację. Całość jest już dostępna do pobrania za darmo!

Szczecin był od zawsze bardzo interesującym i pulsującym energią miejscem – tyglem kulturowym, na którego kształt niewątpliwie wpływała bliskość Berlina. To tutaj prężnie rozwijał się hip-hop w latach 90. ( Esenuzet, Essa Sound), tutaj zaczynali 3Channels / Catz ‘N Dogz i Electric Rudeboyz. I to tu odbywały się pierwsze imprezy Techno Dance Misssion. Tym bardziej cieszy nas kolejna lokalna, oddolna inicjatywa muzyczna, która kontynuuje te dobre tradycje – właśnie ukazała się kompilacja „Elektroniczny Szczecin – Lokalna Kompilacja 002”.
Na ESLK002 znajdziecie elementy disco, downtempo, deep- i tech-house’u. Na płycie pojawia się 14 artystów. Wśród producentów znajdziecie m.in. takich twórców jak Floating Groove, Maciej Wunsch, Daniel Stetting, Drogtech. Ciekawostką jest utwór „Wizyty”, gdzie w downtempowym nagraniu Tropików udziela się również raper Kuba Knap. Składanka do darmowego pobrania poniżej. Respect the locals!