Elektroniczna Hania Rani w singlu „No Goodbye” z Fejká

News
Hania Rani

Hania Rani w zupełnie nowej odsłonie. Kompozytorka połączyła siły z elektronicznym producentem Fejká. Posłuchajcie ich singla No Goodbye.

Hania Rani i jej romans z elektroniką

Takiej Hani Rani jeszcze nie słyszeliście. Artystka nawiązała współpracę z Fejká – niemieckim producentem, będącym przedstawicielem labelu Ki Records. Subtelne pianino odstawiła na bok i zamieniła nuty na elektronikę, która, jak sama nie raz przyznawała – zawsze była jej bliska.

Jak Hania brzmi w tej nowej, elektronicznej odsłonie? Singiel No Goodbye brzmi jak połączenie delikatnego ambientu z transowo-tanecznym pierwiastkiem, a całość otula subtelny wokal Hani. Zdecydowanie częściej chciałabym słyszeć ją w takiej formule! Sprawdźcie sami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Posłuchaj nowego singla Hani Rani i Fejká – No Goodbye

Hania Rani wydaje książki z nutami do albumu Home

To jednak nie koniec niespodzianek od Hani Rani, Artystka ma coś również dla fanów, którzy wolą pozostać przy tej bardziej klasycznej części jej twórczości. Już niedługo ukaże się wyjątkowa książką, będąca dopełnieniem jej najnowszego albumu Home.

116-stronnicowa książka z nutami, poza oryginalnym materiałem z płyty Home, będzie również zawierać dodatkowe kompozycje, które powstały do filmów i dla teatrów. W sumie w środku znajdziemy partytury aż do 15 utworów na fortepian. Wszystko to opatrzone osobistymi notatkami autorki i ilustracjami Łukasza Pałczyńskiego, odpowiedzialnego również za oprawę graficzną albumu Home. Zamówcie swój egzemplarz już teraz, pod tym linkiem.

Oto pełna lista kompozycji które znajdą się w nowej książce Hani Rani:

 1. Buka
 2. Rurka
 3. Letter to Glass
 4. Ombelico
 5. F Major
 6. Leaving
 7. Nest
 8. Home
 9. I’ll Never Find Your Soul
 10. Don’t Break My Heart
 11. Theme from the theater play Pradziady
 12. Theme from the film xAbo: Ksiądz Boniecki
 13. Theme from the film I Never Cry
 14. Little Jose
 15. Landscapes

Hania Rani

Hania Rani – Home, książka

Hania Rani – Esja, ekskluzywny, winylowy nakład albumu

Dodatkowo debiutancki album Hani, Esja, ukazał się właśnie na wyjątkowym, niebieskim, półprzezroczystym winylu. Limitowana edycja płyty dostępna jest jedynie w 500 egzemplarzach. Zamówcie ją tutaj. Zobaczcie, jak pięknie się prezentuje!

Hania Rani

Hania Rani – Esja, ekskluzywny, niebieski winyl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →