ElektroKlub VI – znamy harmonogram

307
Eventpromo
Henrik Schwarz

Cykl ElektroKlub powraca. Świąteczna edycja odbędzie się już w ten weekend w Katowicach, a my znamy już harmonogram.

ElektroKlub VI – garść informacji

ElektroKlub to cykl imprez organizowanych w nieoczywistych miejscach w Polsce. Nazwa odnosi się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro – miejsca, które stawiało na promocję niebanalnych i świeżych brzmień. Seria imprez pochwalić się może występami światowej sławy artystów. Na poprzednich wydarzeniach edycjach zagrali min. Juan Atkins, Robag Wruhme czy Legowelt.

ElektroKlub VI – harmonogram

W ramach nadchodzącej edycji usłyszymy niezwykle ciekawy zestaw wykonawców. Headlinerem sobotniej nocy będzie Henrik Schwarz – niezwykle utalentowany artysta w płynny sposób łączący w swojej twórczości muzykę elektroniczną, klasyczną i jazzową. Obok niego zagra austriacką grupa HVOB, która w tym roku dała koncert w jednym z najciekawszych miejsce na świecie – mowa o Copa del Sol w Meksyku. Harmonogram imprezy  prezentuje się w następujący sposób:

20.00 – 22.00 Mr. Lex
22.00 – 00.00 Glasse
00.00 – 01.30 HVOB live
01.30 – 03.00 Rodriguez Jr live
03.00 – 04.30 Henrik Schwarz live
04.30 – 07:00 Brina Knauss dj set

ElektroKlub VI, 14.12.2019 – bilety

Świąteczna edycja ElektroKlubu dobędzie się 14 grudnia w dobrze znanej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Bilety są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

 

Biletomat.pl
70 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.