Dizzee Rascal kolejną gwiazdą Electronic Beats Festival – BILETY!

Wydarzenie

Dizzee Rascal wystąpi na festiwalu Electronic Beats, który odbędzie się 26 kwietnia w Poznaniu, w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Właściciel głosu, którego nie da się pomylić z jakimkolwiek innym, autor i producent muzyki, w której spotykają się najciekawsze odcienie nie tylko sceny hiphopowej, wreszcie zdobywca Złotych i Platynowych Płyt oraz laureat licznych wyróżnień z Brit Awards na czele – oto Dizzee Rascal, kolejna gwiazda Electronic Beats Festival w Poznaniu!
To właśnie on debiutanckim krążkiem „Boy In Da Corner” wprowadził niezwykle popularny dzisiaj gatunek zwany grime na muzyczne salony i zachwycił ludzi odważnym łączeniem w swoich nagraniach rapu z mocną elektroniką i ciężkimi gitarami.
Występ Dizzeego będzie pięknym zwieńczeniem kolejnej odsłony Electronic Beats w Polsce. 26 kwietnia w Poznaniu zagrają również A-Trak, Modeselektor oraz Hundreds.
Do programu imprezy dołączy także laureat konkursu Zagraj na Electronic Beats, który wkroczył w decydującą fazę. W czwartek, 28 marca w Warszawie, finaliści wezmą udział w przesłuchaniach, na których oceniać ich będzie konkursowe jury, w skład którego wejdą Grzegorz Hoffmann, szef Redakcji Muzycznej Trójki, Jarek Szubrycht, redaktor naczelny portalu T-Mobile Music oraz Alex Kubaczewski – redaktor naczelny Muno.pl. Zwycięzca zagra miesiąc później na Electronic Beats Festival w Poznaniu.
Przypominamy, że bilety na Electronic Beats Festival w Poznaniu możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!
Źródło: materiały promo

Miejsce: Hala nr 2 MTP – Poznań


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →