Zagraj na Electronic Beats Festival w Poznaniu!

Konkurs

Masz zespół, albo świetnie radzisz sobie na scenie w pojedynkę? Zgłoś się do konkursu "Zrób Głośniej na Electronic Beats" i wystąp obok światowych gwiazd w Poznaniu.

Kolejna polska edycja festiwalu Electronic Beats odbędzie się 26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pierwszymi potwierdzonymi gwiazdami są Modeselektor i A-Trak. Nazwiska kolejnych artystów poznamy już wkrótce.
Niedawno ruszył wyjątkowy konkurs, w którym główną nagrodą jest występ przed międzynarodowymi gwiazdami na poznańskiej edycji Electronic Beats. Możecie być didżejami, tworzyć duety, albo nawet działać w wieloosobowych kapelach – najważniejsze jest to, jak gracie.
Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybranych zostanie 20 najlepszych, które zostaną ocenione w głosowaniu internautów. Ci wykonawcy, którzy otrzymają największą liczbę głosów przejdą do etapu klubowego i wystąpią na przesłuchaniach, ocenianych przez konkursowe jury. Ich zwycięzcy zagrają 26 kwietnia na Electronic Beats Festival w Poznaniu!
O tym, że warto się zgłosić i spróbować swych sił mogą was przekonać zespoły Das Moon i Wojtek Fedkowicz Noise Trio – laureaci wcześniejszych konkursów Zrób Głośniej na Electronic Beats. Teraz wasza kolej!
Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są najpóźniej do 1 marca do północy na stronie www.t-mobile-music.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →