Znamy timetable Electrocity Festival – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Organizator festiwalu Electrocity, który odbędzie się w najbliższy weekend, ogłosił szczegółowy program występów artystów. Możecie jeszcze zamawiać bilety na festiwal za pośrednictwem naszej strony.

15 i 16 sierpniaklasztorze Zakonu Cystersów w Lubiążu odbędzie się dziewiąta edycja jednego z najoryginalniejszych festiwali muzycznych w tej części Europy – Electrocity. Organizatorzy ogłosili pełny program imprezy, który znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że bilety na festiwal Electrocity 9 możecie jeszcze zamawiać za pośrednictwem Muno.pl oraz Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ELECTROCITY 9 – TIMETABLE

FUTURE SOUND OF EGYPT 350 (15.08)

FUTURE SOUND ARENA MAIN
14.00 Mohamed Ragab
15.00 Ruben De Ronde
16.00 Bjorn Akesson
17.00 Sied Van Riel
18.00 Roger Shah
19.00 Mark Sherry
20.00 Indecent Noise
21.00 Bryan Kearney
22.00 Arctic Moon
23.00 Woody Van Eyden
00.00 Aly & Fila b2b John O’Callaghan
FUTURE SOUND ARENA
15.00 Maciej Wowk
16.00 Ucast
17.00 Allen Watts
18.00 Snatt & Vix
19.00 Neptune Project
20.00 Matt Bukovski
21.00 Fady & Mina
22.00 Will Atkinson
23.00 Manuel le Saux vs. Ferry Tayle
DMC STAGE
14.00 Maciej Wowk & Camilla
15.00 Promo
16.00 Sunflare
17.00 WasilThcPlayer
18.00 Jackob Rocksonn
19.00 Mocarsky & DJ Tomek
20.00 Side Effect
21.00 Jorgen Dave
22.00 Tom van Beat
23.00 Novicky
00.00 Boldy
01.00 Teku & Kriss Key
DESPERADOS STAGE
14:00 PJQ
15:00 Cristian Keetelears
16:30 Edy
18:00 Next Dj
19:00 Sebastian Weikum
20:30 KC
22:00 Paul Cogito
23:00 David Biller
00:00 Niklas Venn
01:00 Rafuss & Aquatic Simon

ELECTROCITY 9 WITH ESKA (16.08)

ELECTROCITY
18:00 Bream
19:00 Eric Chang
20:00 Miqro 2b2 Milkwish
21:00 Kryder
22:00 Arty
23:30 Electrocity Nation
00:00 Festiwal Ognia
00:05 Eric Prydz
01:35 W&W
03:05 Fafaq
04:30 Inox
FLY WITH ME
18:00 Karol XVII & MB Valence
19:30 DaveMetzo
20:30 Deas
21:30 Jens Bond
23:00 Duss
00:10 Christian Burkhardt
01:10 Shaded (live)
02:10 Dubfire
04:30 System Of Survival
RUN TO THE SUN
18:00 Sound Oxider
19:00 Skytech
20:30 Bastian Salbart
21:30 Carlo Calabro
22:30 Kyau & Albert
00:00 Festiwal Ognia
00:05 BT (live)
01:35 Omnia
02:55 Emma Hewitt
03:25 Ronski Speed
04:25 Diabllo
DESPERADOS
18:00 Mike Black
19:00 B-Tek
20:00 Waveshock
21:00 Matt Dillar
22:00 Radi S
23:00 Adam de Great
00:00 Steve Murano
01:00 Mr X
02:00 Alyshia b2b Sharon
03:00 Roko
04:30 Barell
LOCAL HEROES
18:00 Messin
19:30 Promill
21:00 Johnny Bravo & Darya Sergiyenko & Dziubee Drummer
22:30 Loui & Scibi
00:00 Groove Cocktail
01:30 D’Vision
03:00 Matush
04:30 U-Nick & Maureen
GATE TO HELL
20:00 Q-Factor
21:00 Overbizz
22:00 Driver
23:00 Toneshifterz
00:30 Alpha 2
02:00 Digital Abuse
03:00 Regain
04:00 Outworld
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →