Koncerty El Ten Eleven i Slow Magic w 1500m2 – BILETY!

Wydarzenie

Warszawski 1500m2 do wynajęcia zaprasza 7. listopada na koncerty kojarzonej z muzyką eksperymentalną formacji El Ten Eleven oraz tajemniczego Slow Magic, które odbędą się w ramach celebracji 4. urodzin klubu.

Koncerty El Ten Eleven to gratka dla fanów muzycznych eksperymentów. Zespół z powodzeniem łączy gitarowe, post-rockowe brzmienie z ambientem, a występy na żywo stanowią metafizyczną i kameralną podróż.  El Ten Eleven do tej pory wydali pięć albumów, dzięki którym zyskali dużą popularność, a ich muzyka jest chętnie wykorzystywana w programach telewizyjnych czy reklamach.
El Ten Eleven
Od ośmiu lat zespół praktycznie stale jest w trasie. Grali na największych amerykańskich festiwalach muzyki niezależnej. Teraz po raz pierwszy przyjeżdżają do Polski!
Drugim headlinerem koncertowej odsłony 1500ma4 jest tajemnicza, nie istniejąca poza muzyką postać – Slow Magic. Podczas występów ukrywa się za tęczową, świecącą maską. W chillwave’owej muzyce Slow Magic słychać wpływy takich artystów jak SBTRKT, Gold Panda czy Bonobo.
Slow Magic
El Ten Eleven i Slow Magic wystąpią w warszawskim klubie 1500m2 już w czwartek 7. listopada, a bilety możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl. Dodatkowo osoby, które zakupią bilet na to wydarzenie otrzymają bezpłatne wejście na sobotnią imprezę z dOP.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →