Eklektik Session powraca do Wrocławia

News

Już wkrótce, 4-6 października pod hasłem „Home & Identity” we Wrocławiu rozpocznie się kolejna edycja Eklektik Session. Największym wydarzeniem festiwalu będzie koncert finałowy w hali serwisowej Mercedesa. W tej nietypowej przestrzeni przy ulicy Granicznej zagrają Yossi Fine i Ben Aylon oraz Eklektik Orchestra w najodważniejszym jak dotąd wydaniu.

Eklektik Session 2019

Eklektik Session prezentuje w tym roku wyjątkowo wyrafinowaną mieszankę dźwięków świata w wykonaniu wirtuozów muzycznej narracji. Przez trzy festiwalowe dni, w unikatowych lokalizacjach Wrocławia zagrają artyści z Japonii, Turcji, Izraela, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Wszyscy muzycy wystąpią na jednej scenie podczas wspólnego koncertu finałowego pod szyldem Eklektik Orchestra.

Eklektik Session 2019 – koncert finałowy

Finał festiwalu odbędzie się 6 października w niecodziennej przestrzeni – hali serwisowej salonu samochodowego Mercedes–Benz Grupa Wróbel.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tegoroczny koncert Eklektik Orchestra śmiało nazwać można jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tej jesieni w Polsce

– zapowiada Radek Bond Bednarz, pomysłodawca i reżyser koncertu finałowego, a zarazem dyrektor festiwalu.

Eklektik Session 2019 – kto wystąpi?

Eklektik Session 2019 zainauguruje Takuya Nakamura, japoński artysta, kompozytor i multiinstrumentalista. Na dokładkę dostaniemy projekt Big Beats Big Times, za którym stoi pochodzący ze Stambułu perkusista Berke Can Özcan. Oba wydarzenia odbędą się w Muzeum Pana Tadeusza zlokalizowanym w Kamienicy Pod Złotym Słońcem, w sercu wrocławskiego Rynku.

Pierwszy dzień festiwalu zakończy się w pięknych wnętrzach Muzeum Teatru, dawnym skrzydle południowym Pałacu Królewskiego, gdzie zagra norweski skład Erlend Apnesth Trio.

Za sprawą Eklektik Session 2019 na wrocławskim Manhattanie zagości londyńskie SoHo. Pod szyldem legendarnego klubu Ronnie Scott’s Jazz Club, obchodzącego w tym roku 60-lecie działalności, wystąpią młodzi artyści dynamicznej sceny stolicy Wielkiej Brytanii. W dniu koncertu odbędzie się oprowadzanie po lokalnym Manhattanie z przewodniczką Iwoną Stec.

Tego samego dnia w Kinie Nowe Horyzonty odbędą się warsztaty artystyczne prowadzone przez Katarzynę i Julię Kulpa.

Eklektik Session 2019 – bilety

Bilety na festiwal Eklektik Session 2019 we Wrocławiu wciąż w sprzedaży na stronie Biletomat.pl, serdecznie zapraszamy!

FINAŁ EKLEKTIK SESSION 2019: YOSSI FINE & BEN AYLON + EKLEKTIK ORCHESTRA

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →