Eklektyzm, sztuka, muzyka – Eklektik Session już w ten weekend!

News

Od 5 do 7 października, pod hasłem „Manual” rusza festiwal Eklektik Session.

Eklektik Session to międzynarodowa platforma artystyczna oraz wyjątkowy festiwal, który zdążył wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wrocławia. Eklektik Session skutecznie zaciera granice stylistyczne, promuje oraz integruje środowiska twórcze, nawiązuje bliską współpracą z artystami, festiwalami oraz instytucjami z całego świata.
Niebanalne lokalizacje, nietuzinkowe połączenia dziedzin kultury i sztuki oraz międzynarodowe kolaboracje artystyczne to wyznaczniki platformy Eklektik Session. Podczas tegorocznej odsłony muzycy wejdą m.in. w interakcje z twórczością wrocławskich artystów malarzy.

W przestrzeniach Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, w klubogalerii Surowiec i w Centrum Technologii Audiowizalnych CeTA wystąpią norweski trębacz Nils Petter Molvaer oraz Building Instrument, nowojorski duet Paris Monster i reprezentacja berlińskiego festiwalu XJAZZ – Studnitzky oraz Ätna. Najważniejszym wydarzeniem ES będzie koncert finałowy  w wykonaniu Eklektik Orchestra. W programie znalazły się także spotkania wokół sztuki, filmu i fotografii, m.in. w galerii Vivid.
Więcej informacji: www.EklektikSession.com
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →