Egodrop Festival startuje lada chwila

Fot. Materiały promocyjne
News
Egodrop Festival 2021 - 4 dniowy muzyczny odlot

Fani psytrance mogą zacierać ręce. W Przyłęku odbędzie się event, który zapowiada się, jako spełnienie ich marzeń.

Egodrop Festival 2021 – 5 dniowy muzyczny odlot

Za imprezę, która wystartuje 14 lipca i zakończy się 18 lipca, odpowiada popularny kolektyw w nurcie psytrance – Egodrop. To właśnie ta ekipa organizowała słynny Goadupa Festival, którego Egodrop Festival stanowi kontynuację. Choć projekt ma nową nazwę, to – jak obiecują organizatorzy – posiada „ten sam magiczny vibe”.

Egodrop Fesival 2021 odbędzie się w formule pięciodniowej, podczas których na 4 scenach wystąpi ponad 150 artystów. Na przybyłych czekać będzie również strefa dla rodzin, strefa warsztatowa, market, pole namiotowe i różnej maści dodatkowe atrakcje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzycznie nie ma lepszej propozycji dla fanów psychodelicznych dźwięków w wydaniu elektronicznym i instrumentalnym. Główna scena to zawsze mocny punkt muzycznego programu, zarówno „line up” jak i dekoracje wzbudzają zachwyt na każdej edycji. Głównymi artystami na tej scenie to tacy producenci jak ACE VENTURA, ATMOS, ETNICA & PLEIADIANS, TRISTAN, SPACE TRIBE czy GIUSEPPE. Na scenie Groove szczególnie fani techno, psytechno i mocno tanecznych projektów znajdą coś dla siebie. Z zagranicznych Gości usłyszymy min. CODE THEPRAPHY, LUIS M, NANOSPHERE czy ETNICA IN DUB – możemy przeczytać w informacji prasowej festiwalu.

Egodrop Festival 2021 – bogaty line-up i mnóstwo atrakcji

Na trzeciej scenie Zen ustawionej w środku lasu czekać na nas będą dźwięki bardziej przestrzenne, które doskonale współgrają z wszechobecną naturą. Fani ambientu, psy-ambientu, dub czy eksperymentalnych dźwięków znajdą tam sporo znanych i nowych projektów. Czwarta scena czeka na swój debiut od 2018 roku. Life Stage to wyjątkowy element festiwalu z nurtu psytrance. To hołd złożony instrumentalnej odsłonie szeroko pojętej psychodelii. Organizatorzy mają nadzieję, że fani elektroniki poznają również bardziej rockową odsłonę kultury psychodelicznej, a z kolei fani stoner i space rocka poczują bardziej taneczny klimat. Na tej scenie zaprezentują się m.in. SOMALI YACHT CLUB, SUNNATA, TORTUGA, WADADA czy RED SCALP.

Popularną strefą jest również sekcja WORKSHOPS & HEALING, gdzie uczestnicy biorą udział w różnego rodzaju warsztatach, kursach rozwoju osobistego, zajęć jogi, żonglerki, tańca czy grania na bębnach. W pięknych namiotach będą czekać masażyści – klasyczni i Ci pracujący z energią. W programie ciekawe wykłady, pokazy filmowe, prelekcje związane z rozwojem duchowym, psychologią i ekologią. Będą medytacje, warsztaty z pracy z ciałem i umysłem, spotkania z ciekawymi autorami książek związanych z kulturą psychodeliczną – obiecują organizatorzy.

Organizatorzy stawiają również na promocję sztuki – malowanie mandal, tworzenie pióropuszy czy sztuki użytkowej. Dla zainteresowanych zdrowiem warsztaty z zakresu medycyny naturalnej, samoleczenia i wiedzy o magicznych roślinach. Nauka alternatywna o człowieku to ważna część kultury psychodelicznej, festiwal wspiera te trendy od lat.

Egodrop Festival to wydarzenie dla tych, którzy pragną oderwać się od własnej codzienności i pragną przenieść się na kilka dni w świat, w którym potrzeby duszy i serca stają na pierwszym miejscu. Wszyscy pragniemy się zatrzymać, czuć mocniej, zanurzyć się w pięknie chwili i wspólnie z przyjaciółmi przeżyć coś wyjątkowego. Trudno jest tak doświadczać w codziennej gonitwie i szeregu obowiązków, być tu i teraz. Ich misją jest połączenie muzyki, sztuki i natury w integralną, wzajemnie przenikającą się całość, tak, aby każdy mógł znaleźć element lub doznanie, które go uszczęśliwi, zachwyci i zaspokoi.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →