Eelke Kleijn powraca z melodyjnym albumem

News

Sprawdź 12 spójnych i doskonale współgrających ze sobą kompozycji, tworzących ciekawą, przemyślaną historię. Album "Moments Of Clarity" jest już dostępny!

Producent, kompozytor i wykładowca. Twórca ścieżek dźwiękowych do wielu filmów animowanych, dokumentów, seriali telewizyjnych oraz gier video. Założyciel labelu Days Like Nights, którego nakładem ukazuje się jego najnowszy autorski materiał. Przed Wami Eelke Kleijn, czyli nad wyraz skromny człowiek, ale też wielki talent o bogatej muzycznej wrażliwości.

Hipnotyzująca, nieprzewidywalna i nasycona klimatycznymi brzmieniami. Tak w skrócie opisać można twórczość Eelke Kleijna, pochodzącego z Rotterdamu, znakomitego producenta muzyki elektronicznej. Na swoim koncie posiada niezwykle ciepło przyjęte oraz wysoko ocenione dwa autorskie albumy i single, które przez bardzo długi okres zajmowały czołowe pozycje na listach bestsellerów najpopularniejszych platform cyfrowych.
Wydawnictwo pt. „Moments Of Clarity” to już trzeci autorski longplay Holendra, ale pierwszy ukazujący się nakładem słynnej wytwórni Armada Music. Całość składa się z 12 spójnych i doskonale współgrających ze sobą kompozycji, tworzących ciekawą, przemyślaną historię. Od klasycznego downtempo, w utworach takich jak „Moments Of Clarity” czy „René”, przez elektroniczne wibracje w dwóch częściach „Maschine” oraz nagraniu „Mojo’s Tale”, aż po wysublimowane i do bólu ambitne „1,000 Lights” czy „Glass Waves”, które sprawdziłyby się jako soundtrack do filmu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album niezwykle wszechstronnego artysty jest już dostępny w sprzedaży.
Eelke Kleijn – Moments Of Clarity [Armada Music]
Data wydania: 25.01.2019
Tracklista:
01. Maschine 1.0
02. Lost Souls (feat. Ost)
03. 1,000 Lights
04. The Calling
05. Drive
06. Glass Waves
07. Punta Cana
08. De Orde Van De Nacht (Part 2)
09. Mojo’s Tale
10. Maschine 2.0
11. Moments Of Clarity
12. René
Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →