Dżungla, elektroniczne dźwięki i hawajski street food, czyli sobota w Niebie

Eventpromo

Sprawdź, co będzie się działo w warszawskim Niebie podczas imprezy Klimat z Lulu Maliną. Wydarzenie odbędzie się 12 października.

Ciężką, jesienną aurę, swoją pozytywną energią z pewnością przełamuje sobotnie wydarzenie w Niebie. W warszawskim klubie odbędzie się niezwykła impreza – Klimat.

Tak zapowiadają wydarzenie jego organizatorzy:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dżungla, elektroniczne dźwięki i hawajski street food. Palmy zamiast zżółkniętych liści, kolorowe światła w miejsce wszechobecnej szarości, poke bowle zastępujące pierogi. LuLu Malina i rezydenci najlepszych elektronicznych imprez przeniosą was 12 października w inną szerokość geograficzną, gdzie w środku lasu tropikalnego znajdziecie najlepszy letni festiwal. Oprócz specjalnie na tę noc stworzonej scenografii, imprezie towarzyszyć będzie street food’owa wersja hawajskiego menu Raj w Niebie!  1% dochodu z imprezy przekażemy na cele Fundacji Nasza Ziemia.

LuLu Malina x Smolna On Air x Burn, zobacz

Klimat, 12 października w Niebie, Warszawa – line-up

Kto jeszcze zagra, oprócz wspominanej wcześniej LuLu Maliny, która jest jedną z najciekawszych polskich djek? Na imprezie wesprą ją równie dobrze znani i lubiani: GiGi i Tenes.

Zapowiada się ciekawie!

Klimat w Niebie

Z kim widzimy się w sobotę o 22:30 w Niebie?

fot. Aleksander Salski

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →