DZIEŃ I NOC, czyli koktajle i imprezy w Hali Mirowskiej

News
Dzień i Noc Hala Mirowska

DZIEŃ I NOC lansuje się, jako jedna z najatrakcyjniejszych warszawskich miejscówek. Jest to stosunkowo młody lokal z instagramowym potencjałem, będący przedłużeniem idei nadwiślańskiej Barki Warszawskiej. Jedzenie, drinki oraz zupełnie nowa, klubowa przestrzeń - bawiąc się w stolicy, koniecznie trzeba to sprawdzić.

DZIEŃ I NOC rozkręca nocne życie w stolicy

Hala Mirowska to absolutnie kultowe miejsce na mapie Warszawy, a w środku skrywa nie mniej warte uwagi lokale i miejscówki. Jednym z nich jest DZIEŃ I NOC, gdzie możecie zarówno rozsmakować się w dobrej kuchni, rozkoszować się kolorowymi koktajlami, posłuchać muzyki granej na żywo, a także nasycić się estetyką postindustrialnej przestrzeni w samym sercu stolicy. Stawia się tam na oryginalność oraz na lokalne i świeże składniki, a także komfort gości, mogących przebierać w ofertach lokalu. Drinkowanie, konsumpcja, taniec? Na dwóch poziomach lokalu, znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Wpadajcie w ten weekend na opening night!

Przeczytaj: Elektroniczny weekend w Praga Centrum rozkręci Jacek Sienkiewicz i Catz 'n Dogz

Dzień i Noc Hala Mirowska

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

DZIEŃ I NOC – na poziomie zero

Coś dla ciała, coś dla duszy, coś na dzień, coś na noc – na wieczorne wyjścia proponujemy Wam odwiedzić Lorneta Bar, czyli skierować swe kroki ku poziomowi „zero” w DZIEŃ I NOC w Hali Mirowskiej. Shoty, banie, a także, w nieco bardziej eleganckiej wersji, wytrawne drinki i menu oparte na street foodzie. A w nocy? Imprezy, na których usłyszycie DJ-ów z całej Polski, reprezentujących różnorodne style muzyczne.

Marzyliśmy o całorocznym lokalu będącym rozwinięciem naszego kultowego już nadwiślańskiego conceptu Barka Warszawska DZIEŃ I NOC. Chcemy być restauracją, cocktail barem i klubem w jednym, inspirując naszych Gości niemal całą dobę, cały rok, a to wszystko w wyjątkowej lokalizacji Hali Mirowskiej w sercu naszego miasta

– mówią właściciele lokalu

Dzień i Noc Hala Mirowska

Koniecznie sprawdzajcie to miejsce i lepiej obadajcie je na Facebooku. Już niedługo zostaną ogłoszone pierwsze imprezy, na których wystąpią m.in. CHRISS JAXX, Def Wave, Finger, Marcin Cudny, Kevs, Saxxberry, Larry Lane, The Saint, Marek Krupa Sax, Rafael Lambert, Borovski, czy MOONDECK.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również