Novika, Hed Kandi oraz Crazy P na poznańskim Dziedzincu – BILETY!

Wydarzenie

'SQ na Dziedzińcu' to już kultowy cykl imprez, które odbywają się latem w samym centrum Poznania. Na kolejnych odsłonach muzycznych wydarzeń będziemy mieli okazję usłyszeć takie gwiazdy jak: Novika, Hed Kandi oraz Crazy P.

Już w najbliższą sobotę, 23 lipca, odbędzie się kolejna edycja cyklu ’SQ na Dziedzińcu’, czyli kultowych już imprez w samym sercu Poznania. Tym razem zapraszamy Was na koncert Noviki oraz afterparty z udziałem dwóch warszawskich kolektywów – Beats Friendly (Mr Lex & Rawski) i Last Robots (Bert i Igor). Dobrze znana i niezwykle lubiana w Poznaniu Kasia Nowicka aka Novika, będzie na Dziedzińcu promować swój najnowszy album „Mixfinder” (przeczytaj recenzję).

Tydzień później, 30 lipca, na poznański Dziedziniec powraca niezwykle rozpoznawalna i ciesząca się sporymi sukcesami marka muzyczna – Hed Kandi! To wytwórnia płytowa, program radiowy oraz międzynarodowe noce klubowe za które odpowiedzialni są znani i szanowani na całym świecie dj’e i instrumentaliści. Tym razem gwiazdą 'SQ na Dziedzincu’ będzie Chris Bailey, który zagra w towarzystwie saksofonisty – Libby’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niezwykle ciekawie zapowiada się wydarzenie, które odbędzie się 27 sierpnia. Do Poznania przyjeżdza bowiem współtwórca i siła napędowa grupy Crazy PHot Toddy i olśniewająca wokalistka Danielle Moore. Polska publiczność miała okazję zobaczyć Crazy P na żywo podczas festiwalu Open’er w 2007 roku. Ich występ spotkał się wówczas z wielkim entuzjazmem, teraz będziemy mieli okazję przekonać się jak poradzą sobie w dziedzińcowej przestrzeni!

6 sierpnia na Dziedzincu Zamek odbędzie się również impreza towarzyszaca zawodom 'RedBull X Fighters’, 12 sierpnia specjalna edycja Viva la Zueva York, a wisienką na torcie będzie występ 20 sierpnia połowy legendarnego duetu Way Out West – Jody Wisternoff!  Więcej informacji na temat tych wydarzeń oraz bilety znajdziecie już wkrótce na Muno.pl!


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →