Dyrektor generalny? Wolne żarty. Technokról Tesli – to brzmi dumnie

Fot. Inc. Magazine
News
Elon Musk

Elon Musk został właśnie mianowany Technokrólem Tesli. Zastanawiacie się pewnie, czy ma to jakikolwiek związek z muzyką elektroniczną? Śpieszymy z odpowiedzią - (raczej) nie ma. Po prostu, słowo "techno" użyte w tytule zawodowym, brzmi na swój sposób interesująco. Wspominany o tym tylko z uwagi na zboczenie zawodowe. Tacy już jesteśmy.

To prawda. Słowo „techno” działa na nas trochę jak płachta na byka. Tylko w pozytywnym tego sformułowania znaczeniu. Proszę się zatem nie dziwić reakcji w kontekście szefa Tesli. Przyjmijcie tego newsa z przymrużeniem oka. Bo dlaczego by nie.

Elon Musk – nowy Technokról

Nowym tytułem zawodowym może się także pochwalić dyrektor finansowy Tesli Zach Kirkhorn, który otrzymał nazwę Master of coin, czyli Mistrza monet. Co prawda, nie podano oficjalnego uzasadnienia, dlaczego zmieniły się nazwy stanowisk, jednak nieoficjalnie ma to związek z zakupem przez Muska w tym roku Bitcoina o wartości 1,1 miliarda funtów. Zmiany te zostały potwierdzone w zgłoszeniu do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w którym czytamy:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ze skutkiem od 15 marca 2021 r. tytuły Elona Muska i Zacha Kirkhorna zmieniły się odpowiednio na Technoking of Tesla i Master of Coin. Elon i Zach zachowają również swoje odpowiednie stanowiska jako dyrektor generalny i dyrektor finansowy.

Fot. Reuters

Fot. Reuters

Możemy się tylko domyślać, jaki był faktyczny powód zmiany nazwy stanowiska przez Muska. Tytuł Technokról raczej nie jest związany z muzyką, ponieważ Musk wcześniej pokazał, że jest raczej zwolennikiem house’u, wydając w zeszłym roku utwór w stylu progressive house.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →