dype – pierwsze plany na jesień i zimę

News

"Zaprosiliśmy artystów, którzy gościli na naszych wydarzeniach, robiąc na nas ogromne wrażenie oraz całkowicie nowe postacie, których zarówno w Warszawie oraz Wrocławiu jeszcze nie było" - sprawdź co szykuje dype!

dype to kolektyw djsko-promotorski, który na przestrzeni 4 ostatnich lat kojarzony był głównie z evenatami w Teatrze Powszechnym, warszawskim Mózgu oraz 1500m2. W pierwszej połowie 2017 roku poszerzył swoje działania o współpracę z krakowskim klubem Szpitalna 1 oraz wrocławskim Das Lokalem. Od początku swojej działalności na wydarzeniach sygnowanych logiem dype zagrali: Levon Vincent, Objekt, Antigone, Efdemin, Eric Cloutier, Vril, Konstantin, Route 8, Konstantin Sibold, Stenny, Oskar Offermann, Borrowed Identity, Lake People, Barker, Leif Muller, Deniro, Nthng. Muzycznie szeroko i bez ograniczeń, eksplorując wszystkie zakątki house i techno.

Reprezentant ekipy, Mko, opowiedział nam o bookingowych planach na najbliższe miesiące.
Nowy sezon jesienno-zimowy zaczynamy trzema wydarzeniami. Pierwsze będzie miało miejsce w Das Lokalu, naszej ulubionej wrocławskiej piwnicy, natomiast kolejne dwa w nowym miejscu na klubowej mapie stolicy oraz naszym nowym domu, na którym będziemy skupiali większość naszych przyszłych działań – Jasna 1. Zaprosiliśmy artystów, którzy gościli na naszych wydarzeniach, robiąc na nas ogromne wrażenie oraz całkowicie nowe postacie, których zarówno w Warszawie oraz Wrocławiu jeszcze nie było.
27/10 | DAS LOKAL w/ ERIC CLOUTIER (Palinoia | The Bunker NY)
Zaczynamy we wrocławskim Das Lokalu, gdzie kolejny raz łączymy siły i zapraszamy artystę, który jest zdecydowanie jednym z naszych ulubionych selektorów/djów. Eric grał na naszych trzecich urodzinach i od razu wiedzieliśmy, że na tym nie koniec. Każdy jego set to istny majstersztyk, o którym zdążyli się juz o tym przekonać fani głębokiego techno oraz house’u na całym świecie, od Detroit po Berlin.
31/10 | JASNA 1 | INDIGO AERA SHOWCASE & PRIVATE PRESS RELEASE PARTY w/ JASPER WOLF & MAARTEN MITTENDORFF * DENIRO
Halloween będzie rozpoczęciem naszej działalności na Jasnej 1. Będzie to specjalne wydarzenie na którym połączymy showcase jednej z naszych ulubionych wytwórni oraz będziemy świętować wydanie dwóch epek niezwykle utalentowanego duetu Private Press. Gośćmi będą doskonale znani naszej publiczności Deniro oraz właściciele wytwórni Jasper Wolf i Maarten Mittendorff.
18/11 | JASNA 1 | w/ MATRIXXMAN (Dekmantel | Ghostly International)
Kolejnym gościem, którego zapraszamy na Jasną 1 będzie Matrixxman. Artysta, który regularnie zaskakuje swoimi produkcjami, wydając na takich labelach jak Dekmantel, Ghostly International, Planet Rhythm czy Figure. Zdecydowanie jeden z naszych ulubionych producentów.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →