Dwa Piętra sztuki w Lublinie

Kultura

We wrześniu Lublin doczeka się nowego ciekawego miejsca na klubowej mapie - przy wsparciu lokalnych ekip hip-hopowych do życia zostanie powołany klub Dwa Piętra.

Po zamknięciu lubelskiego klubu Soundbar w maju tego roku zastanawialiśmy się co dalej z tamtejszą sceną. Na szczęście Lublin nie będzie pozbawiony ciekawego miejsca klubowego zbyt długo, bowiem już we wrześniu swe drzwi dla spragnionych muzycznych wrażeń otworzy klub Dwa Piętra!
Dwa Piętra to przestrzeń udostępniona sztuce: od muzyki, przez działania multimedialne i warsztatowe, na lifestyle’owych kończąc. Animatorzy, promotorzy, DJe i artyści będą wspólnie inicjować istotne wydarzenia artystyczne, jak i kulturalne. W lokalu będzie można usłyszeć szerokie spektrum nowych brzmień, takich jak deep house, garage, hip-hop, drum and bass i dubstep.

Lokal startuje w połowie września, a szczegóły otwarcia są na razie tajemnicą. Wiemy jednak, że w pierwszym miesiącu wystąpi w klubie czołówka lubelskich DJów, artyści hip-hopowi z wytwórni Prosto, ekipa Chonabibe oraz Wielkie Joł.
Klub Dwa Piętra będzie mieścił się w podziemiach biurowca przy ul. Okopowej 5 w Lublinie. W ciągu dnia funkcjonować będzie pub Przez Okno, do którego można zajrzeć na kawę lub drinka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →