Ściana dźwięku DVS1 powraca!

News

Olbrzymi soundsystem, DVS1 i jego goście - nadchodzi "The Wall Of Sound"!

DVS1 28 września powraca do Rotterdamu, aby po raz trzeci w tym mieście zaprezentować swój unikalny projekt The Wall of Sound. Całość rozgrywać będzie się w industrialnych wnętrzach kompleksu o nazwie Maasilo – jednym z najbardziej spektakularnych miejsc z muzyką techno w Holandii. Za całość odpowiedzialna jest organizacja Rotterdamse Rave,  którzy zdobyli uznanie na świecie właśnie dzięki organizacji imprez w słynnym Maasilo.

Ostatnia edycja The Wall of Sound odbyła się podczas ADE w Amsterdamie – nasz redaktor Paweł Chałup w swojej relacji tak wspomina tamte doświadczenie – „The Wall Of Sound mnie porwał, zachwycił i dał nadzieję, że techno zawsze obroni się muzyką. Przy aktualnej modzie na techno DVS1 robi imprezę, na której usuwa dj’a w cień, a z soundysystemu robi headlinera. Mimo, że trochę dziwne były oklaski w stronę głośników, to ja to kupuję”

Poza DVS1 wystąpi także legenda Detroit Dj Stingray, wchodząca gwiazda holenderskiej sceny stranger oraz czołowy producent z UK Ø [Phase] w wersji live. Bilety wciąż do nabycia na stronie http://www.rotterdamrave.com.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →