Duet R.O x Konoba jesienią na pięciu koncertach w Polsce

276
News
Duet R.O x Konoba jesienią na pięciu koncertach w Polsce

Po występach na Enea Spring Break i Open'er Festival, belgijski duet elektroniczny R.O x Konoba jesienią powróci do Polski na pięć klubowych koncertów.

R.O x Konoba to duet belgijskich producentów, którzy swoją współpracę rozpoczęli w 2015 roku. Ich pierwszym wspólnym wydawnictwem była wydana w 2018 roku EPka ELLE. W tym roku, dokładnie 5 maja, wydali swój najnowszy album – 10.

R.O x Konoba – 10

10 to wyjątkowy projekt na scenie muzycznej. Przez 10 miesięcy duet podróżował po świecie, odwiedzając 10 krajów i nagrywając w każdym z nich utwór inspirowany nie tylko danym miejscem, ale również lokalną sceną artystyczną. W ten sposób powstało 10 numerów nagranych min.: we Francji, Polsce, Japonii, Australii czy Gruzji. Całość składa się na album będący zapiskiem ciągłego procesu twórczego zachodzącego pomiędzy duetem na trasie. Posłuchajcie utworu I Can Feel It All, który powstawał w Polsce.

R.O x Konoba – I Can Feel It All

Materiału z płyty można było posłuchać na żywo w Polsce m.in. podczas festiwalu Enea Spring Break oraz na Open’erze. Jesienią duet powróci do Polski na pięć klubowych koncertów.

R.O x Konoba w Polsce – bilety

W ramach jesiennej trasy belgijski duet odwiedzi aż pięć polskich miast. Rozpiska koncertów prezentuje się następująco:

29.10. – Sopot, Sfinks700
30.10. – Warszawa, Miłość
05.11. – Wrocław, Stary Klasztor
06.11. – Poznań, Próżność
07.11. – Toruń, NRD

Bilety na wszystkie koncerty są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

R.O x Konoba w Polsce

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.