Duck Sauce powrócili. Słuchamy najnowszego numeru

News
Duck Sauce

Królowie parkietów pierwszej i drugiej dekady XX wieku, znów połączyli siły pod szyldem wspólnego projektu. Duck Sauce właśnie zaprezentowali pierwszy nowy utwór od 2014 roku.

Rok 2010. Barbrę Streisand grają wszyscy

Miał być mały side project, wyszła prawdziwa sensacja. Dziś można z rozczuleniem uśmiechać się słysząc hitowy kawałek Barbra Streisand, ale w 2010 roku numer ten znali wszyscy. Grano go zarówno w najpopularniejszych radiostacjach, jak i na klubowych parkietach. Utwór doczekał się setek remiksów i milionów odtworzeń w każdego typu serwisach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

A-Trak i Armand Van Helden, czyli sprawcy całego zamieszania, są doskonale znani fanom muzyki elektronicznej. Artyści mający za sobą szereg solowych sukcesów, w 2009 roku zdecydowali się stworzyć duet. Zaczęło się od kilku nieśmiałych utworów, lecz po sukcesie Barbra Streisand, nazwa Duck Sauce była na ustach wszystkich. Track był niemiłosiernie wałkowany przez wszystkie media. Jak to bywa w przypadku wielkiego przeboju, wielu z Was pewnie miało go już dosyć. Spokojnie, ja także.

Duck Sauce. Królowie parkietu

Jednak prócz humorystycznej otoczki, tworowi, jakim jest Duck Sauce nie można odmówić naprawdę świetnego backgroundu producenckiego. Wydany w 2014 roku krążek Quack wypełniony był po brzegi parkietowymi killerami. Disco, funk i house mieszały się ze sobą w najznakomitszych proporcjach, dostarczając didżejom potężną artylerię na dziesiątki imprez. Podobnie było w przypadku poprzedzającej longplay EPki, Duck Droppings.

Po premierze długogrającego albumu, członkowie duetu wrócili do solowych karier. A-Trak i Armand Van Helden zawiesili wspólny projekt, a przez kolejne lata nie pisnęli o nim ani słowa. Aż do teraz.

Duck Sauce powracają. Posłuchaj Smiley Face

Duet powrócił z nowym utworem. Smiley Face to nieskrępowany niczym pozytywny vibe w formie house’owego klasyka. Z jednej strony numer poraża prostotą kompozycji, z drugiej nie pozwala usiedzieć w miejscu. Choć nowy kawałek Duck Sauce przywodzi na myśl tysiące podobnych utworów, to trudno oprzeć się jego nieposkromionej, tanecznej energii.

Póki co, nie są znane szczegóły dotyczące kolejnych premier ze strony Duck Sauce. Duet potwierdził jedynie, iż wystąpi podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella. Jak można się domyśleć, A-Trak i Armand Van Helden nie przyjadą tam, by jedynie odgrzewać stare kotlety. Już dziś możemy spodziewać się kolejnych nowości z ich strony.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →