Wyniki Dubstep Forum Awards 2010

News

Wiemy już, którzy artyści, wytwórnie i rozgłośnie radiowe miały największy wpływ na rozwój muzyki dubstep w minionym roku. Zapraszamy Was do zapoznania się z wynikiami Dubstep Forum Awards 2010!

Dokładnie wczoraj zostały ogłoszone wyniki Dubstep Forum Awards 2010. Najlepszym producentem minionego roku został Joker, DJ’em – Skream. Poniżej przedstawiamy Wam zwycięzców spośród 10 wybranych przez nas kategorii. Pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie Dubstep Forum.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowo pod każdą z kategorii znajdziecie player, przepełniony muzyką od każdego ze zwycięzców Dubstep Forum Awards 2010.

 

______________________________________________________________________________

 

WYNIKI Dubstep Forum Awards 2010.

BEST PRODUCER

 

 

1. Joker
2. 16 bit       
3. Skream    
   
4. Kryptic Minds
5. Mala
6. Untold
7. Silkie
8. Instra:mental   
9. Benga  
10. Zomby

 



 

___________________________________________

BEST NEW PRODUCER

 

 

1. Joy Orbison

2. Datsik

3. Trolley Snatcha

4. Mount Kimbie

5. Funtcase

6. Hyetal

7. Mensah

8. Flux Pavilion

9. James Blake

10. Clubroot

 



 

___________________________________________

BEST DJ

 

 

1. Skream

2. N-Type

3. Plastician

4. Mala

5. Youngsta

6. Kode9

7. Benga

8. Bunzer0

9. Oneman

10. Hatcha

 



 

___________________________________________

BEST LABEL

 

 

1. Hyperdub

2. Dub Police

3. Rottun

4. Planet Mu

5. Deep Medi Musik

6. Hotflush

7. Tectonic

8. Tempa

9. Hench

10. Hessle Audio

 



 

___________________________________________

BEST NEW LABEL

 

 

1. Swamp 81

2. Sin City

3. Nonplus

4. Blunted Robots

5. Betamorph

6. Twenty/Twelve

7. l2s

8. Pesky Plates

9. Perk

10. Wiglex

 



 

___________________________________________

BEST TRACK

 

 

1. Emalkay – When I Look At You

2. Excision & Datsik – Swagga

3. Joy Orbison – Hyph Mngo

4. Joker & Ginz – Purple City

5. Noah D – Serious

6. Darkstar – Aidys Girl’s A Computer

7. Mala – Level Nine

8. Mala – Eyez

9. Joker – Tron

10. Pangaea – Memories

 



 

___________________________________________

BEST REMIX

 

 

1. La Roux – In For The kill (Skream’s Get Ravey Remix)

2. The Streets – Blinded By The Lights (Nero Remix)

3. Simian Mobile Disco – Cruel Intentions (Joker Remix)

4. Untold – Stop What You’re Doing (James Blake Remix)

5. Skream – Filth (Silkie Remix)

6. Ramadanman – Revenue (Untold Remix)

7. Mala – Changes (Distance Remix)

8. The Heavy – How You Like Me Now (Joker Remix)

9. Pinch & Moving Ninja – False Flag (Kryptic Minds Remix)

10. Mr Lager – Tell Me (Distance Remix)

 



 

___________________________________________

BEST ALBUM / COMPILATION

 

 

1. Hyperdub – 5 Years

2. Kryptic Minds – One Of Us

3. Kromestar – My Sound

4. Silkie – City Limits

5. Martyn – Great Lenghts

6. 2562 – Unbalance

7. Tectonic – Plates Volume 2

8. Zomby – One Foot Ahead Of The Other EP

9. Shackleton – Three EPs

10. Clubroot – Clubroot

 



 

___________________________________________

BEST RADIO SHOW

 

 

1. Mary Anne Hobbs – BBC Radio 1

2. Skream Stella Sessions – Rinse.fm

3. N-Type – Rinse.fm

4. Rob Booth – Electronic Explorations

5. Hatcha & Crazy D – Kiss fm

6. Youngsta – Rinse.fm

7. Ben Ufo Ruffage Sessions – Sub.fm

8. Bunzer0 Fob – Sub.fm

9. Afterdark – Sub.fm

10. Ati Social – Rinse.fm

 

___________________________________________

BEST MC / VOCALIST

 

 

1. Flowdan

2. Spaceape

3. Sgt Pokes

4. Sp:MC

5. Rod Azlan

6. Crazy D

7. Toast

8. Dread MC

9. Werd2jah

10. Badness

 



Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →