Nadciąga Dubcity – AllStars Edition – Bilety!

News

Już w najbliższy piątek w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się kolejne świeto fanów muzyki dubstep. Bilety na Dubcity - AllStars Edition! - możecie zamówić w naszej bileterii.

W październiku 2009 roku w poznańskim klubie Eskulap odbyła się inauguracyjna odsłona cyklu imprez pod nazwą Dubcity, na której głównymi gwiazdami byli Skream oraz Benga. W wydarzeniu tym wzięło udział niemal tysiąc fanów dubstepu z całej Polski.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Foto by: Łukasz ’Fish’ Gierałtowski

Zobacz zdjęcia z imprezy Dubcity – Skream & Benga

 

Teraz przyszła pora na kolejną edycję Dubcity, tym razem pod nazwą „AllStars Edition”. Już w najbliższy weekend, a dokładnie 19 lutego 2010 roku, mury Eskulapa wypełnią dźwieki serwowane przez światową czołówkę dj’ską jeśli chodzi o muzykę dubstep.

 

ZAMÓW BILETY – 19.02.2010 – Dubcity – Allstars Edition

 

Największą gwiazdą imprezy jest bez wątpienia Hatcha. Chyba żadej dj ani producent nie może przypisać sobie takich zasług dla dubstepu jak on. To właśnie do Hatcha trafiały pierwsze produkcje Bengi i Skreama. Jako autor pierwszej kompilacji legendarnej serii Dubstep Allstars zyskał miano ojca chrzestnego dubstepu.

 

 

Kolejnym artystą na Allstars Edition jest N-Type – dwukrotny zwyciężca plebiscytu na najlepszego dubstepowego DJ (2006, 2007), uznany producent, właściciel kilku labeli.

 

Ostatnią gwiazdą imprezy jest Chef – obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych dji, to za sprawą nagrania najnowszej kompilacji Allstars. Słynie z urozmaiconych, energicznych setów nierzadko granych na 3 gramofony.

 

Zapisz się na imprezę Dubcity – Allstars Edition

 

Poniżej znajdziecie filmiki z gwiazdami Dubcity – Allstars Edition w akcji!

  

Źródło:mateirały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →