Humatron

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/10/16
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Humatron to czwarty album Alexa Krügera wydany pod pseudonimem Dub Taylor. Wkład berlińczyka w rozwój muzyki elektronicznej nie podlega żadnej dyskusji, najnowsza produkcja umacnia jeszcze bardziej jego pozycję w panteonie „żywych legend”.

Album rozpoczyna przeciek, najkrótszy ze wszystkich zebranych utworów, nastrojowy Leakage. Tempo wzrasta wraz z następcą, Represent to podróż po deepowej autostradzie, w której nasze radio samochodowe co pewien czas zagłusza syrena policyjna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prawie wszystkie kompozycje trwają około sześciu minut, najdłuższa z nich to Dirty Games. W trakcie słuchania można przekonać się o niesamowitej barwie i mocy zaproszonej do współpracy artyski o pseudonimie Zoexenia. Alex również pokazał pazur w tej kompozycji, momentami jest naprawdę mocno. Problemem albumu, a raczej jego ogromną zaletą jest różnorodność utworów.
 
Metropolis to dub w czystej postaci, zupełnie inny od porzednich utworów. Stara jamajska szkoła bogata w pogłosy i przestrzeń. Zaraz potem After Party, na które wpadł sam Jeff Samuel.  Resztę sprawdźcie sami. Piątka!Tracklista

Tracklista:

01. Leakage
02. Represent
03. Dirty Games (Feat. Zoexenia)
04. Heartstroke
05. Metropolis
06. After Party Blues (Feat. Jeff Samuel)
07. Humatrons
08. Half Value
09. Nano
10. Carletta
11. The Max
12. Five Square Metres
13. Human Shades (Bonus Mix)
14. Humatron (Continuous Album Mix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →