Dub Fx zapowiada tournee po Polsce

News

Dub Fx i Flower Fairy rozpoczynają w tym roku oficjalną trasę, która będzie promować ich nowe podwójne wydawnictwo "Cause &  Fx". W sierpniu czekają nas cztery koncerty w Polsce!

Pojawiający się na ulicach całego świata Dub Fx & Flower Fairy, wzbudzali ogromne zainteresowanie przypadkowych słuchaczy, którzy w efekcie zatrzymywali się na dłużej, by posłuchać tego niesamowitego twórcy. Największe wrażenie robiła na nich technika Dub Fx, który tworzył swoją muzykę na oczach przechodniów, wykorzystując przy tym tylko swój głos i dwa przestery.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Podczas koncertów będzie można zobaczyć zaprzyjaźnionych muzyków z innych grup t.j.: Mr. Woodnote i Bonobo Hobos Emcees. Debiutancki  album „Winter of Woodshed” Woodnote’a był współprodukowany przez Dub Fx i Flower Fairy. Woodnote natomiast wspomógł Dub Fx’a gając partie saksofonowe w utworze „Flow”.

 

Inny zaproszony gość, którego będzie można usłyszeć na tej trasie to CAde – australijski MC. Człowiek, z którym Dub Fx przyjaźni się, występuje i współpracuje odkąd byli nastolatkami. Panowie zaprezentują pierwszy, nagrany wspólnie, oficjalny singiel „Supernova Pilot”, z charakerystycznym stylem CAde, czyli szybkim tempem wyrzucanych słów i gorącym drum’n’bass’owym rytmem.

 

 

Muzyka Dub Fx to połączenie fascynacji, pasji i pozytywnych emocji, połączonych z techniką i umiejętnościami. Dub Fx to niewątpliwie talent pierwszej wody, a koncert live będzie tego dowodem i najpewniej niezapomnianym przeżyciem.

 

Cztery koncerty Dub FX w Polsce – KUP BILETY!!!:

 

Źródło: mateirały organizatora

 

Poniżej znajdziecie kilka filmików prezentujących możliwości Dub Fx na żywo!

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →