Dub FX zagra w Polsce aż 5 koncertów

Wydarzenie

Jeden z najlepszych ulicznych performerów jesienią ruszy w trasę koncertową z materiałem z nowej płyty "Thinking Clear". W Polsce zatrzyma się na dłużej, bo zagra aż w 5 miastach.

Od 2006 roku Dub FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i loop station. Jak łatwo policzyć, w tym roku świętuje 10-lecie na scenie oraz szykuje się do wydania nowego albumu. Płyta „Thinking Clear” ukaże się w sierpniu, a Dub FX ruszy w trasę koncertową po Europie, która nie ominie Polski.
Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie – mówi Dub FX o swoim nowym dziele.
W październiku Dub FX wystąpi w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →