Ruszyła III pula biletów na koncerty Dub Fx w Polsce

Wydarzenie

Do polskiej trasy koncertowej Dub FX & Flower Fairy pozostało już niewiele czasu! Dziś ruszyliśmy z III pulą biletów na te wydarzenia.

Wszystko rozpocznie się mocnym uderzeniem w drugi weekend października – Dub Fx & Flower Fairy wystąpią kolejno w Warszawie (M25), Poznaniu (Eskulap) i Gdańsku (CSG). W listopadzie można będzie ich zobaczyć i usłyszeć ponownie tym razem w Krakowie (Mega Club) oraz Katowicach (Rotunda). Dziś ruszyliśmy z III pulą biletów na te wydarzenia, które możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl

Jak dotąd Dub FX ma na swoim koncie trzy albumy. Debiutancki krążek „Live In The Street” ukazał się w 2007 roku. Dwa lata później podziwialiśmy „Live In The Street”, z ktorego pochodzą takie utwory jak „Love Someone” i „Flow”. W 2010 roku Dub Fx przy współpracy z Siriusem wydał krążek zatytułowany „Dub FX and Sirius A Crossworlds”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Support przed występami gwiazdy oraz afterparty zagra znany trójmiejski DJ i producent – ROS. Dodatkowo w Gdańsku pojawią się również DJ Snake oraz zespól Bubble Chamber .

Wejście na koncerty od godz. 20:30 / w Warszawie 20:00

Rozpoczęcie koncertów – 23:00 / w Warszawie 22:30

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →