Polska trasa koncertowa Dub FX – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Dub FX w najbliższym czasie wystąpi w Polsce aż czterokrotnie: 12 sierpnia w Warszawie podczas ifestival, 29 sierpnia w Poznaniu, 30 sierpnia w Gdańsku i 31 sierpnia w Krakowie. Bilety na wszystkie te koncerty możecie zamawiać poprzez naszą stronę.

Dub FX naprawdę nazywa sie Benjamin Stanford, ma 31 lat i pochodzi z Australii. Wyróżnia go przede wszystkim unikatowa forma muzyki – wszystkie wykorzystywane przez niego dźwięki powstają przy pomocy narządów mowy oraz loop station – urządzenia przetwarzającego i zapętlającego głos artysty.
Kariera Dub FX rozpoczęła się bardzo niepozornie, bo od występów na ulicach europejskich miast, które następnie często były publikowane na YouTube. Artysta szybko zdobył serca publiki z całego świata i stał się międzynarodową gwiazdą, a niedługo po tym koncertował już na największych festiwalach świata z legendarnym Glastonbury na czele!
Pod koniec sierpnia odbędzie się Polska trasa koncertowa Dub FX, w ramach której artysta wystąpi w Poznaniu, Gdańsku i Krakowie. To nie jedyne okazje do wysłuchania niesamowitego występu beatboxera – 12 sierpnia Dub FX będzie dzielił scenę ifestival w Warszawie z formacją Die Antwoord. Bilety na wszystkie koncerty Dub FX są do nabycia poprzez naszą stronę.Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →