DrumObsession świętuje 12. urodziny – BILETY

News

Urodzinową imprezę uświetni premierowy projekt - pierwszy raz w historii  Special Request oraz Om Unit zagrają seta b2b!

Każdy szanujący się fan dnb po prostu nie może przegapić 12. urodzin DrumObsession w poznańskim Projekt LAB. Cykl jest najdłużej działającą serią imprez tego nurtu w Polsce, o ile nie muzyki klubowej w ogóle w naszym kraju. Jak zwykle ekipa na urodziny przygotowała coś specjalnego…

„Tradycją stało się już u nas huczne świętowanie urodzin. Po zeszłorocznym mistrzostwie świata, jakim był set Heart Drive postanowiliśmy znów przebić samych siebie. Panie i Panowie, po raz pierwszy na świecie zagrają wspólnie Special Request oraz Om Unit! To nie będzie typowe DrumObsession, bo tej nocy na głównej scenie headlinerzy dostaną wolną rękę jeśli chodzi o tempo i gatunki i pocisną trzygodzinnego seta back to back. Udowodniliście rok temu, że jesteście gotowi na dalsze eksperymenty, więc my mówimy „sprawdzam” – ogłasza ekipa DrumObsession.
Premierowy set b2b to nie jedyna atrakcja tego wieczoru. Pozostałe sceny zostały oddane pod kuratele projektu Oramics czy U Know Me Records. Pełny lineupu i bilety są dostępne poniżej.
Sto lat DrumObsession!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LINEUP

DNB Stage (Main):
SPECIAL REQUEST B2B OM UNIT (3 hours, world exclusive!)
Alegria b2b ENES b2b Lux Familiar
Artiztix
Impakt
Zoo-E
U Know Me Records stage (-1):
Envee
Teielte
Buszkers
Groh
Oramics Stage (bar):
Veronica Mi
PAKA
Monster DJ
Spete
Bart Underwood


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →