Drum Basstion Festival 2021 – pełny line up

Eventpromo Festiwale Wydarzenie
TWIERDZA SREBRNA GORA gory sowie

Drum Basstion to nowa inicjatywa festiwalowa, która zrodziła się wiosną 2020, na początku pandemii. Wizytówką festiwalu jest urokliwa Twierdza Srebrna Góra położona na przełęczy Gór Sowich. W dniach 13 i 14 sierpnia odbędzie się druga edycja Drum Basstion Festival z zagranicznymi i polskimi nazwiskami sceny elektronicznej.

Drum Basstion Festival 2021 – line up

Pierwsza edycja wydarzenia skupiała artystów tworzących muzykę z pogranicza reggae, drum&bass’u, techno i house. W 2020 wystąpili głównie Polacy, m.in. Satl, Cała Góra Barwinków, Dreadsquad i inni. Mały sukces, który odniosło Stowarzyszenie, pozwolił z optymizmem patrzeć w przyszłość. Rok później Drum Basstion powraca z dużo mocniejszym składem, zagranicznymi nazwiskami i lepszą oprawą wizualną. Chociaż z takim widokiem na panoramę Gór Sowich, nie można było narzekać na aspekty wizualne.

TWIERDZA SREBRNA GORA gory sowie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Headlinerami 2. edycji Drum Basstion Festival będą: niemiecka królowa techno – Klaudia Gawlasduet Catz 'n Dogz, wokalista Mesajah, szwajcarski duet drum&bass QZB, Rido, Koniec Świata i Radikal GuruLine-up jest mocno zróżnicowany i odpowiednio wyważony, przez co każdy fan elektroniki znajdzie coś dla siebie, bowiem ponownie usłyszymy techno, house, dub, reggae oraz drum&bass.

Główne gwiazdy wspierać będą tacy artyści, jak Changing Faces ze Słowacji, Conga Line, Sept, Kuba Sojka, Spisek Jednego, Jabbadub czy DetoxicA to nie koniec bardzo obszernego line-upu, jaki przygotowali organizatorzy. Szansę na zaprezentowanie się będą miały także inne zespoły, soliści i dje znani z polskich klubów i koncertów.

Klaudia Gawlas – Live with Mayday Poland


Drum Basstion Festival 2021 – bilety i atrakcje

Na uczestników festiwalu czekać będą także atrakcje, które urozmaicą czas pomiędzy koncertami. Amatorscy i bardziej zaawansowani muzycy, będą mogli wziąć udział w warsztatach z produkcji muzyki prowadzonych przez Szkołę Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Zajęcia jogi, prelekcje podróżnicze, zwiedzanie fortów z przewodnikiem, będą także częścią programu dla odwiedzających w ten weekend klubowiczów. Bilety na Drum Basstion Festival 2021 dostępne są w formie karnetów oraz biletów jednodniowych. Dla uczestników przewidziany jest także camping.

QZB – Turning Point


DrumBasstion Festival 2021 – before party

Festiwal Drum Basstion poprzedzi oficjalny warm up we wrocławskim klubie Zło. W związku z tym wydarzeniem, lokal położony obok Rynku zostanie podzielony na dwie sceny muzyczne – techno i bass.  Gośćmi specjalnymi będą An On Bast w secie liveoraz drum&bass’owy Satl. Line-up before’a urozmaicą także Inflamers, Kuba Urbaniak, Marika Srbinovska b2b ALD, Saltea, Malmo, Olliee i Kartel 91. Warm up zaplanowany został na sobotę 24 lipca.

COVER WARMUP drum basstion twierdza srebrna gora

Zobacz także: Kalendarz drum&bass na lipiec 2021

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →