Drugi album Calvina Harrisa już w sierpniu

News

Calvin Harris ogłosił tytuł i datę premiery swojej nowej płyty. Następcą wydanego w 2007 roku krążka "I Created Disco" będzie album "Ready For The Weekend" – w sprzedaży od 17 sierpnia 2009 roku.

Singiel „I’m Not Alone” promujący najnowszy album Harrisa od kilku tygodni coraz lepiej radzi sobie na listach przebojów. Klimat płyty Calvin określa jako stadium dance, czyli potężną muzykę taneczną, idealnie brzmiącą w murach ogromnych stadionów. Planów trasy koncertowej po stadionach wprawdzie nie ma, ale na najbliższe miesiące Harris ma kalendarz wypełniony po brzegi – w swoich planach są cotygodniowe występy na Ibizie oraz trasa po największych europejskich festiwalach. W ramach niej odwiedzi również Polskę, gdzie 5 września 2009 roku zagra jako jedna z gwiazd podczas Orange Warsaw Festival.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Na albumie „Ready For The Weekend” znajdziemy 15 produkcji w tym jednen z największych hitów 2008 roku na Wyspach – „Dance Wiv Me” – nagrany wraz z Dizzee Rascalem oraz utwór z nowej reklamy Coca-Coli „La La La, Yeah Yeah Yeah”.

 

Calvin Harris – Ready For The Weekend

Data wydania: 17.08.2009

 

 
Tracklista:
01. The Rain
02. Ready For The Weekend
03. Stars Come Out
04. You Used To Hold Me
05. Blue
06. I’m Not Alone
07. Flashback
08. Worst Day (featuring Izza Kizza)
09. Relax
10. Limits
11. Burns Night
12. Yeah Yeah Yeah, La La La
13. Dance Wiv Me (featuring Dizzee Rascal)
14. 5iliconeater


Źródło: materiały promo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →