Droga na szczyt wiedzie przez label. Melodic Deep z debiutancką epką

News
Giorgia Angiuli Melodic Deep

Jeden z bardziej popularnych soundcloudowych kanałów, Melodic Deep, uruchamia swoją własną wytwórnię. Skupiający się na house i techno projekt od 2017 roku systematycznie nabiera rozpędu i nie zamierza się zatrzymywać. Ilość ich followersów osiągnęła ponad 50 tysięcy i coś nam podpowiada, że to dopiero początek.

Giorgia Angiuli rozpoczyna rozdanie

Odpowiedzialną za pierwsze wydawnictwo Melodic Deep jest Giorgia Angiuli. Znana z ekstrawaganckiego stylu tworzenia muzyki z wykorzystaniem zabawek i instrumentów artystka, swój pierwszy singiel zawierający oryginalny miksu i wersję radiową zatytułowała Your Mind Is A Magnet. Multiinstrumentalistka, za kluczowy element własnych produkcji uważa głos, który nadaje jej muzyce wyjątkowości i seksapilu.

Jej przejmujący i kojący nerwy wokal spotyka się z ciepłym i dynamicznym basem, który w połączeniu z senną, orientalną melodią bierze w posiadanie ciało i umysł. Taki właśnie jest Your Mind Is A Magnet. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Giorgia Angiuli – Learning (Live Edit)

Drzwi otwarte dla każdego

Rozstrzał podgatunkowy serwowany przez Melodic Deep zawiera w sobie muzykę deep house, melodic house czy progressive house, ale także deep tech, techno i downtempo. Osoby odpowiedzialne za poczynania platformy od początku starają się balansować pomiędzy uznanymi nazwiskami i debiutantami.

Kiedy tworzyliśmy kolektyw Melodic Deep w 2017 roku, naszym głównym celem było zapewnienie platformy do dzielenia się muzyką innych artystów. Dziś po czterech latach z dumą możemy powiedzieć, że budujemy solidną markę, a co najważniejsze przemiłą społeczność! Po tych wszystkich sukcesach jesteśmy pewni, że Melodic Deep zaczyna swoją kolejną wielką przygodę. Naszym celem jest dzielenie się muzyką zarówno znanych, jak początkujących artystów sceny house i techno.

Giorgia Angiuli - Your Mind Is A Magnet

Giorgia Angiuli – Your Mind Is A Magnet

Mimo nowej roli, Melodic Deep nadal będzie promować muzykę w formie premier i cotygodniowych podcastów. Wytwórnia będzie dodatkową, główną siłą napędową w dalszym rozwoju marki MD. Warto podkreślić, że każdy może ubiegać się o szansę wydania swojej muzyki w nowo powstałej wytwórni. Wystarczy tylko wysłać zgłoszeniowego maila podając jeden z granych przez siebie gatunków: deep albo progressive house na adres [email protected]. To co, są jacyś chętni?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →