„DREAMLAND 2021” – trzeci album ZHU już dostępny!

News
ZHU - DREAMLAND 2021

ZHU zaprezentował swój trzeci w karierze album. Na DREAMLAND 2021 znalazło się dwanaście nowych produkcji z gościnnym udziałem m.in. Tinashe i Yuny.

ZHU wraca z nowym albumem po 3 latach

Gdy ZHU wydawał w 2018 roku swój ostatni album, jego muzyczny autorytet był ciężki do podważenia.

Hitowe produkcje Working For It, Good Life i In the Morning z GENERATIONWHY zastąpił niezwykłym My Life z Tame Impalą i Light It Up z TOKiMONSTĄ, które były motorem napędowym RINGOS DESERT.

ZHU – Light It Up (feat. TOKiMONSTA)

Na dopięcie albumowego tercetu musieliśmy poczekać aż 3 lata. Ostatniego dnia miesiąca, 30 kwietnia, ZHU opublikował swój trzeci pełnoprawny album zatytułowany DREAMLAND 2021.

Kreatywność ZHU nie zna granic

Osoby bacznie obserwujące poczynania ZHU w internecie, poznały datę premiery jego albumu ponad miesiąc wcześniej niż reszta świata. Zaraz po dodaniu zdjęcia na Instagram, 5 marca producent zaktualizował swój oficjalny sklep z merchem o produkt zatytułowany LP3.

Na tym etapie każdy mający kiedykolwiek styczność z muzyką, zorientowałbym się, że jest to nowy album autora Faded. Najistotniejszym elementem całej marketingowej układanki była jego cena wynosząca… $430.21.

ZHU Merch

www.zhumerch.com

ZHU – DREAMLAND 2021

Wydany nakładem wytwórni Universal album składa się z dwunastu różnych gatunkowo elektronicznych utworów, od trapu, Lost It, przez pop i tech house, Sky Is Crying, ONLY ft. Tinashe, po techno – Good4U ft. Kota the Friend.

Wisłoujście już się rozgrzewa. Będą dwa festiwalowe weekendy

ZHU porusza się w swoich produkcjach po tylu różnych stylach muzycznych, że najlepszym wyjściem nie jest opisywanie każdego z singli, a sprawdzenie całego DREAMLAND 2021.

ZHU – DREAMLAND 2021

ZHU dla Cercle

Rok temu ZHU został zaproszony przez Cercle do zagrania Blacklizt DJ seta w górach Hakuba w Japonii. Blisko dwugodzinna wojaż przez pierwszorzędne house’owe brzmienia 32-latka, to zdecydowanie rzecz warta sprawdzenia, w szczególności po odsłuchu DREAMLAND 2021.

zhu
Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.