„DREAMLAND 2021” – trzeci album ZHU już dostępny!

News
ZHU - DREAMLAND 2021

ZHU zaprezentował swój trzeci w karierze album. Na DREAMLAND 2021 znalazło się dwanaście nowych produkcji z gościnnym udziałem m.in. Tinashe i Yuny.

ZHU wraca z nowym albumem po 3 latach

Gdy ZHU wydawał w 2018 roku swój ostatni album, jego muzyczny autorytet był ciężki do podważenia.

Hitowe produkcje Working For It, Good Life i In the Morning z GENERATIONWHY zastąpił niezwykłym My Life z Tame Impalą i Light It Up z TOKiMONSTĄ, które były motorem napędowym RINGOS DESERT.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ZHU – Light It Up (feat. TOKiMONSTA)

Na dopięcie albumowego tercetu musieliśmy poczekać aż 3 lata. Ostatniego dnia miesiąca, 30 kwietnia, ZHU opublikował swój trzeci pełnoprawny album zatytułowany DREAMLAND 2021.

Kreatywność ZHU nie zna granic

Osoby bacznie obserwujące poczynania ZHU w internecie, poznały datę premiery jego albumu ponad miesiąc wcześniej niż reszta świata. Zaraz po dodaniu zdjęcia na Instagram, 5 marca producent zaktualizował swój oficjalny sklep z merchem o produkt zatytułowany LP3.

Na tym etapie każdy mający kiedykolwiek styczność z muzyką, zorientowałbym się, że jest to nowy album autora Faded. Najistotniejszym elementem całej marketingowej układanki była jego cena wynosząca… $430.21.

ZHU Merch

www.zhumerch.com

ZHU – DREAMLAND 2021

Wydany nakładem wytwórni Universal album składa się z dwunastu różnych gatunkowo elektronicznych utworów, od trapu, Lost It, przez pop i tech house, Sky Is Crying, ONLY ft. Tinashe, po techno – Good4U ft. Kota the Friend.

Wisłoujście już się rozgrzewa. Będą dwa festiwalowe weekendy

ZHU porusza się w swoich produkcjach po tylu różnych stylach muzycznych, że najlepszym wyjściem nie jest opisywanie każdego z singli, a sprawdzenie całego DREAMLAND 2021.

ZHU – DREAMLAND 2021

ZHU dla Cercle

Rok temu ZHU został zaproszony przez Cercle do zagrania Blacklizt DJ seta w górach Hakuba w Japonii. Blisko dwugodzinna wojaż przez pierwszorzędne house’owe brzmienia 32-latka, to zdecydowanie rzecz warta sprawdzenia, w szczególności po odsłuchu DREAMLAND 2021.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

zhu
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →