Dori Sadovnik z duetu Red Axes zapowiada kolejny, solowy album

Fot. Materiały promocyjne
News
Dori Sadovnik - muzyka z czasu lockdownu

Dori Sadovnik wkrótce wyda płytę. Krążek 30250 ma być wypełniony eksperymentalnymi, elektronicznymi dźwiękami.

Dori Sadovnik – muzyka z czasu lockdownu

Pochodzący z Izraela uznany producent Dori Sadovnik zdradził szczegóły dotyczące swojego solowego albumu, który będzie nosić tytuł 30250. Album ukaże się nakładem Parrot Cake (nowego imprintu Life and Death), wydającego dźwięki z pogranicza rave/hardcore i IDM.

Odnalazłem komfort w tworzeniu muzyki, to zawsze było dość uzdrawiające. Potem, po raz pierwszy, muzyka nie mogła mi pomóc. Chodzi oczywiście, o lockdown. Ani sport, ani pieczenie chleba nie mogły pocieszyć mnie w czasie zamknięcia, więc skierowałem te emocje i energię w obszerną kolekcję utworów pomiędzy 130 a 150 BPM. Zacząłem eksperymentować z tempem i brzmieniem

– mówi DJ/producent z Tel Avivu, występujący pod pseudonimem Kapitan.

Doświadczenia Sadovnika związane z tworzeniem albumu zostały zawarte również w filmie dokumentalnym, który możecie obejrzeć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kapitan – In the Valley Documentary

Płyta 30250 ukaże się 9 lipca, możecie zamawiać go już teraz pod tym linkiem.

Dori Sadovnik zaprasza nas w podróż

„Kapitan” Dori Sadovnik, to połowa przełomowego, palącego parkiety żywym ogniem duetu Red Axes. Na swoim debiutanckim, solowym LP Alaska z 2019 roku, Kapitan zabiera nas w podróż do najgłębszych sfer swojej wewnętrznej psychiki. Dzięki eksperymentom z syntezatorami modularnymi, analogowemu podejściu do syntezy i organicznym instrumentom, stworzył album, który jest jednocześnie osobisty i wychodzący na zewnątrz, świeży i nostalgiczny.

Dori Sadovnik 30250 – tracklista

A1 Weird Day
A2 Flowers
A3 Yo X Yo
A4 Kapitango
B1 Tak Tak
B2 In the Valley
B3 Elleven
B4 Smile ft. Pharaoh & Yogg
B5 Heart

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →