dOP zagrają w Polsce!

Eventpromo

Nadchodzi kolejny próżny booking w Poznaniu.

Już 27 kwietnia poznański klub Próżność zaprasza na kolejna imprezę z cyklu Blask. Siódma odsłona imprezy to występ na żywo legendarnej grupa dOP.

dOP jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie francuskiej elektroniki. Damien i Jonathan w swojej twórczości, którą wydały jak dotąd renomowane wytwórnie pokroju Eklo, Watergate czy Circus Company, łączą niekonwencjonalne podejście do house’u i techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artyści są rozpoznawalni ze swoich charakterystycznych live actów, podczas których elektroniczne beaty współbrzmią z analogowym instrumentarium.

Do formacji dołączył niedawno pianista i producent Fabien Leseure, wprowadzając do stylu duetu sporo świeżości. Jedyny polski koncert na trasie artystów to wyjątkowa okazja, by usłyszeć zarówno ich dobrze znane klasyki, jak też premierowe numery. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl!

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →