Donald Trump zadebiutuje w roli… DJ-a

Fot. Consequence.net
News

Tuż przed weekendem były prezydent zapowiedział swoje sety DJ-skie w rezydencji Mar-A-Lago.

Donald Trump za konsolą DJ-ską

Mar-a-Lago to kurort w Palm Beach na Florydzie, który od 1985 roku jest własnością Donalda Trumpa. Były prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki zakupił nieruchomość za 10 milionów dolarów. W 1994 roku przekształcił rezydencję w Mar-a-Lago Club – prywatny klub dla ściśle wyselekcjonowanych członków biznesowej elity amerykańskiej. W Mar-a-Lago miejsce ma wiele imprez muzycznych, a na najbliższej z nich DJ-em ma zostać sam gospodarz.

Według dziennikarki New York Timesa Maggie Haberman, w środę (2 lutego) do członków klubu rozesłano zawiadomienie, w którym zapowiedziano dwie ekskluzywne kolacje z udziałem ex-prezydenta:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Donald Trump zadebiutuje w roli… DJ-a
Fot. HN.com

Sztuczne ognie niech się palą, palą, palą

Wspaniała muzyka będzie grana podczas kolacji w piątkowe i sobotnie wieczory, a prezydent Trump wystąpi w roli disc jockeya. Zabawy potrwa do późnych godzin wieczornych. Dla tych, którzy nie będą mogli usiąść, bar będzie otwarty na drinki. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć was wszystkich!

– czytamy w notatce podpisanej „Prezydent Donald J. Trump”.

Jak widać Donald szuka dla siebie nowego sposobu na życie. Odkąd próbował podważyć legalność wyborów w USA i nasłał na Kapitol bandę wariatów, zrobiło się o nim cicho. Już chyba rzeczywiście lepiej, żeby zajął się puszczaniem przebojów Abby grupie nadzianych biznesmanów niż sterowaniem największym mocarstwem na świecie. Niestety były prezydent nie podzieli się z nami playlistą na Facebook’u ani na Twitterze, bo jego konta zostały tam zablokowane. Doprawdy – smuteczek.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →