Don Zilla ogłasza debiutancki album

Fot. Materiały promocyjne
News
Don Zilla w roli debiutanta

Krążek będzie nosił tytuł Ekizikiza Moubwengula i ukaże się 18 czerwca.

Don Zilla w roli debiutanta

Ugandyjski producent Don Zilla, który jest rezydentem kolektywu Nyege Nyege z Kampali i menedżerem miejskiego Boutiq Studios, wyda swój pierwszy w karierze album długograjacy za pośrednictwem ugandyjskiego podziemnego imprintu Hakuna Kulala. Prmiera wydawnictwa przewidziana jest na 18 czerwca tego roku.  Nastąpi to po tym, jak artysta w 2019 roku wypuścił debiutancką, ciepło przyjętą przez słuchaczy i krytyków EP-kę From the Cave to the World.

Dziewięciotrackowy album Ekizikiza Mubwengula, opisywany jako  „wysadzany klejnotami gobelin” zwiastuje singiel Bujingo, przypominający „ponurą, atmosferyczną podróż w nieznane, odbywającą się w rytm uwypuklonej perkusji”. Dostępny jest też kolejny utwór z płyty o tytule Tension.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Don Zilla – ugandyjskie dobra narodowe

W styczniu ubiegłego roku Don Zilla i Elvin Brandhi wydali za pośrednictwem Hakuna Kulala album Headroof pod wspólnym szyldem Villaelvin.

Poniżej możecie posłuchać kawałka Bujingo i obejrzeć wizualizacje do nowego utworu. Przedpremierowo album można zamówić tutaj.

Don Zilla – Bujingo

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również