Don Woezik headlinerem nowego projektu na polskiej scenie techno

facebook.com/donwoezikofficial
Eventpromo
Don Woezik

Niebawem na polskiej mapie techno pojawi się nowy projekt Theia Crush. Headlinerem na inauguracyjnej imprezie będzie przedstawiciel najnowszej generacji hard techno, prosto ze Szwecji Don Woezik. Sprawdź szczegóły.

Pierwsze rozdanie

𝐓𝐡𝐞𝐢𝐚 𝐂𝐫𝐮𝐬𝐡 to nowy projekt na polskiej scenie techno. Inicjatorzy cyklu przedstawią w najbliższym czasie polskiej publice najbardziej jakościowych artystów. Za priorytet uznają także spójne, zaprojektowane pod eventy oświetlenie oraz nagłośnienie, które pozwoli poczuć muzykę w pełni jej znaczeniu. Pierwszy przystanek we Wrocławiu, ale jeszcze przed wakacjami spotkamy ich w Krakowie, Warszawie i Szczecinie. Premiera cyklu już 10 marca, na której zagra Don Woezik.

via facebook.com/donwoezikofficial

Twórczość pochodzącego z Holandii, a bazującego w szwedzkim Malmo Dona Woezika stała się powszechna na listach utworów wielu wiodących nazwisk tego gatunku, a także pojawia się w coraz większej liczbie szanowanych światowych wydawnictw elektronicznych. W ostatnich latach didżej i producent miał niebagatelny wpływ na błyskawiczny sukces amerykańskiej didżejki i producentki Sary Landry na europejskich scenach. Aktualnie nazwisko Woezika nie schodzi z line’upów największych festiwali jak Verknipt, którego jest rezydentem czy Hard Harder Hardst. Zdołał zagrać w zdecydowanej większości liczących się klubów w Europie, a oprócz tego na koncie ma trasy po Ameryce Północnej i Południowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Don Woezik | Verknipt Festival 2022 

Theia Crush ma być nową jakością na polskiej mapie techno. Starannie wyselekcjonowani artyści, klasowe nagłośnienie i autorskie światła maja pomóc przy ekspozycji mocnych, parkietowych doświadczeń w najlepszych klubach całej Polski.

Oprócz wyselekcjonowanego line-up’u będziemy opierać się na najwyższej jakości nagłośnienia. Do Transformatora sprowadzamy czołowego polskiego przedstawiciela L-acoustic wraz z jego sprzętem. Ta sama postać nagłaśniała polską platformę podczas zeszłorocznego Love Parade w Berlinie. Za światła odpowiedzialny będzie Light Touch, znany z większości polskich festiwali, takich jak Instytut czy Fest. Światła będą jednocześnie zaprojektowane pod nasz autorski pomysł, który opiera się na najwyższym komforcie uczestnika imprezy, czyli braku lamp świecących w twarz. Dodatkowo użyjemy też laserów, z których planujemy zbudować ścianę przez którą każda osoba wchodząca do klubu będzie musiała przejść

Theia Crush pres. Don Woezik – gdzie złapać bilety?

Wejściówki na inaugurację nowego techno projektu z headlinerem w postaci Don Woezik otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. W sprzedaży jest wyłącznie jedna pula w cenie 40zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →