The Fall i Helena Hauff gwiazdami festiwalu DOMOFFON – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

29 sierpnia w kompleksie Off Piotrkowska w Łodzi odbędzie się festiwal DOMOFFON, przybliżający uczestnikom kulturę alternatywną i niezależną - nie tylko muzykę.

DOMOFFON to jednodniowy festiwal muzyki alternatywnej, od gitarowej, przez hip-hop, techno po muzykę eksperymentalną, oraz dziedzin aktywności twórczej (literatra, filozofia, film, fotografia, moda) związanych z prezentowaną muzyką. Miejscem wydarzenia będzie kompleks pofabryczny Off Piotrkowska w Łodzi.
Festiwal DOMOFFON ma służyć integracji środowisk niezależnych, ugruntowaniu ich tożsamości i konfrontacji z najznamienitszymi reprezentantami podobnych dziedzin z zagranicy. Jednym z głównych celów imprezy jest upowszechnienie kultury alternatywnej, niezależnej i przybliżenie jej masowemu odbiorcy poprzez wykłady, wystawy, warsztaty i projekcje filmowe.
Główną gwiazdą festiwalu będzie angielska formacja The Fall. Wystąpią również Helena Hauff (zdj. główne), Taco Hemingway, Syny, Wild Brooks, Ukryte Zalety Systemu, Nagrobki, Psychocukier i Alles.
Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →