DOMINIK EULBERG – Automatik Night 08.12

News

Tylko Sven Väth i Ricardo Villalobos wyprzedzili DOMINIKA EULBERGA w ubiegłorocznych zestawieniach na najlepszego niemieckiego DJ-a, w kategorii „najlepszy nowy producent” nie miał już konkurencji! Dziś Dominik należy do ścisłej elity europejskiej sceny techno/house, a o remixy zgłaszają się do niego najwięksi (DJ Hell, Tiefschwarz, Pier Bucci, Nathan Fake, Einmusik, Roman Flügel). W piątek 08.12 podczas kolejnej edycji Automatik Nights będziemy mieli okazję usłyszeć producenta i DJ-a będącego o krok od piedestału światowej sceny elektronicznej!

2006.12.08 (piątek) AUTOMATIK NIGHT 17
klimat: electro / techouse

main floor:
DOMINIK EULBERG (cocoon / traum / platzhirsch / niemcy)
PETTER VON COIL (das erste dance / beats friendly / pzn)
PATRYK HAGAL (sq klub / soundrevolt.com / w-wa)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wizualizacje: PAAVO (vjpaavo.com)

Start: 22:00
Bilety: przedsprzedaż 15 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, ogródek SQ – Dziedziniec Sztuki „Stary Browar”, punkt informacyjny „Stary Browar”, e24 „Stary Browar” – ul. Półwiejska 42), w dniu imprezy 20 zł karty klubowe: 15 zł. Osoby z biletem piątkowym płacą 50 % ceny za bilet na imprezę sobotnią.

Tylko Sven Väth i Ricardo Villalobos wyprzedzili Dominika Eulberga w ubiegłorocznych zestawieniach na najlepszego niemieckiego DJ-a, w kategorii „najlepszy nowy producent” nie miał już konkurencji! Dziś Dominik należy do ścisłej elity europejskiej sceny techno/house, a o remixy zgłaszają się do niego najwięksi (DJ Hell, Tiefschwarz, Pier Bucci, Nathan Fake, Einmusik, Roman Flügel). Eulberg grywa na wszystkich największych imprezach, wliczając w to Mayday czy Time Warp. Efektem ogromnego zainteresowania jego osobą stał się niedawno podpisany kontrakt z Cocoon – labelem samego Svena Vätha! „To spełnienie moich marzeń – Sven zawsze był moim idolem jako DJ, a imprezy w legendarnym „Omen” były moją wielką inspiracją!” Na co dzień oprócz tworzenia muzyki i grania setów pasją Dominika jest ornitologia – wyposażony w teleskop uwielbia zaszyć się w głuszy i obserwować życie ptaków. Ta pasja pochodzi z czasów studiów w Bonn, gdzie spędził sporo czasu zgłębiając tajniki ekologii na kierunku geografii. Echa tych inspiracji słychać też w jego muzyce – jest pełna odgłosów natury, organiczna, niesamowicie harmonijna. Album dla Cocoon ma ukazać się w październiku tego roku. Poprzednie nagrania Eulberga, w tym niezwykle głośny album „Flora & Fauna” były sygnowane przez kultowe Traum/Trapez, kolońskie labele należące do Riley Rinholda i Jacqueline Klein. Warto wspomnieć także o współpracy z Raum…Musik i Platzhirsch. Dla tej ostatniej wydawał pod pseudonimem Rocco Branco. Podczas ostatniej przedwakacyjnej edycji Automatik Nights będziemy mieli okazję usłyszeć producenta i DJ-a będącego o krok od piedestału światowej sceny elektronicznej!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →