Dokument „Dub Echoes” wkrótce na DVD

News

Film dokumentalny "Dub Echoes" ukazuje kulisy narodzin gatunku dub. W licznych wywiadach dowiemy się jak ogromny wpływ miał on na rozwój współczesnej muzyki elektronicznej.

„Dub Echoes” to dokument wyreżyserowany przez Bruna Natala ukazujący początki muzyki dub na Jamajce i jej ogromny wpływ na kształtowanie się zarówno hip hopu jak i całej muzyki elektronicznej.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Film kręcono w Kingston (Jamajka), Londynie (Wielka Brytania), Nowym Jorku, Waszyngtonie, Los Angeles, Rio de Janerio i Sao Paulo. „Dub Echoes” to także liczne wywiady z głównymi reprezentantami reggae i muzyki elektronicznej jak: U Roy, King Jammy, Lee Perry, Sly Dunbar, Bunny Lee, Kode9, Roots Manuva, Howie B, Adrian Sherwood, którzy opowiadają o narodzinach dub’u i jego rozwoju.

 

 

„Dub Echoes” na DVD trafi na sklepowe półki już 11 maja 2009 roku. Dzień wcześniej w londyńskim klubie Cafe 1001 odbędzie się impreza pod nazwą 100% Dynamite, na której oprócz projekcji filmu zagrają dla wszystkich fanów Don Letts, Cotti & Cluekid, Adrian Sherwood, Soul Jazz Sound System oraz MC Oxman.

 

Dub Echoes Trailer

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →