Dobry before to rzecz święta. Jay Lumen zagra w Ciele, debiutując tym samym we Wrocławiu

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Jay Lumen

Długi weekend majowy dla wrocławskiego Ciała stoi pod znakiem wizyty węgierskiego gościa specjalnego. "Madziarska" gwiazda muzyki techno, Jay Lumen, premierowo wystąpi we Wrocławiu. Z pewnością będzie to wyjątkowa wizyta Csaby Lumnitzera, bowiem 29 kwietnia we wrocławskim Ciele wystąpi na oficjalnym beforze przed czerwcowym KONEKT Festival 2022. W sumie czeka nas aż 9 występów na dwóch scenach! Sprawdźcie szczegóły.

Before KONEKT Festival 2022 – Jay Lumen w doborowym towarzystwie

Organizatorzy KONEKT Festival 2022, którego pierwsza edycja odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w Pałacu w Gorzanowie w Kotlinie Kłodzkiej, postanowili wyjść naprzeciw oczekującym na festiwal miłośnikom techno, serwując im nie lada gratkę w postaci oficjalnego before party. Jego gwiazdą będzie węgierski producent, didżej i założyciel wytwórni Footwork Records oraz gwiazda sceny melodic techno, która ma za sobą występy w Tresorze, Ministry of Sound, Sónar Festival, czy też wydawnictwa w DrumcodeJay Lumen.

Jay Lumen live at Footwork label night Sing Sing Music Hall 12-09-2020

Oprócz zagranicznej gwiazdy wieczoru, na KONEKT Stage wystąpią dobrze Wam znani przedstawiciele wrocławskiej sceny: Aksamit, Cloned Brothers oraz Patron.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

AKSAMIT
AKSAMIT

Aksamit | Wisłoujście Festival 2021

CLONED BROTHERS
Cloned Borthers

Ciało | Livecast #34 | Cloned Brothers

PATRON
Patron

Patron (Wrocław, Poland) @ BAKEDlive 01.05.2021

Before KONEKT Festival 2022 – Ekipa Never Stop The Fucking Rave (NSTFR) przejmuje małą scenę

Organizatorzy desygnowali lokalny kolektyw Never Stop The Fucking Rave (NSTFR) do opieki nad mniejszą sceną. Spodziewajcie się mocnych i ostrych brzmień w setach od świetnych artystów. Wystąpią dla Was: Dolam, Felis Silvestris, Liebhaber, MERVH oraz Professor Saibertin.

FELIS
Felis Silvestris

Felis Silvestris – Drag Racing / 15.01.2022

MERVH
MERVH

MERVH – The Death Was Near (BTS)

Saibertin
Professor Saibertin

Kas:st – Hell On Earth (Professor Saibertin Remix)

Before KONEKT Festival 2022 – bilety

Before w Ciele będzie świetnym sposobem na rozpoczęcie majówki, a także okazją (dla tych, którzy wcześniej nie byli w nowym budynku klubu), by poznać nową lokalizację słynnej wrocławskiej miejscówki! Bilety na Before KONEKT Festival 2022 będą dostępne w dniu imprezy w cenie 50 zł na bramce klubu – nie ma przedsprzedaży.

Konekt Festival Jay Lumen Wrocław Ciało
Fot. Before KONEKT Festival 2022

Pamiętajcie, że wejściówki na czerwcowy KONEKT Festival są do nabycia w Biletomat!

KONEKT Festival 2022 | welcome video

Bilety na KONEKT Festival 2022

Biletomat.pl
169 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →